Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık; eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil, makine gücüyle taşıyan ve bu sayede daha hızlı nakliye sağlamayı başaran yük nakliyat sistemleridir.

ÇİMENSA Evden Eve Nakliyat olarak, müşteri beğenisi ilkemizden asla şaşmadık ve sizler için en iyi hizmeti, en uygun formlar içerisinde sunmayı kendimize bir ilke edindik. Bu doğrultuda, şehir içi nakliyat hizmetlerimizde kullanmak üzere, sizlere daha lokal hizmetler sunarak kolaylık sunmuş olduğumuz asansörlü taşıma seçeneğimizle evinizi, büyük apartman dairelerinin olduğu bir eve taşırken çok daha fazla rahat edebilirsiniz.

Genellikle büyük yapılarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bina yöneticisi, ya asansörün kullanılmasına izin vermez veya araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz. İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan asansörlü evden eve taşıma hizmetimizle eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun, problemsiz bir biçimde taşıyoruz.

Sizler de takdir edersiniz ki, her işin inceliği olduğu gibi asansörlü taşıma hizmetinde de önemli pek çok detay vardır. Müşterilerimiz evvela şunu bilmeli, her isteyen müşterinin eşyası asansörle taşınamayabilir. Bunun için evvela bina önünde asansörün yaklaşabileceği bir boşluk olması gerekir.

Ülkemizde çarpık yapılaşma dolayısı ile pek çok ev, bina vb. Yerde asansörün yanaşması mümkün olmamakta ve taşıma asansör ile yapılamamaktadır. Öte yandan karşılaşılan problemlerden bir tanesi de, asansör binanın yanına yaklaşsa bile eşyaların alınacağı kapı ya da çıkışın küçük olması ve pek çok eşyanın bu sebeple asansör ile taşınmasını imkansız hale getirmesidir.