Eşya Depolama

Hijyenik güvenli depolar

Güven

Eşyalarınız istediğiniz süre depomuzda kalabilir.

Hijyen

Depomuz nem ve rutubete karşı dayanıklıdır.

7/24 Takip

Gece ve gündüz kameralı sistemle takip edilir.

İstanbul Eşya Depolama

Uygun Fiyat

Depomuzda uzun veya kısa süreli uygun fiyatlar

Her Türlü Eşya

Depomuzda ister tek parça isterseniz daha çok eşya bulundurabilirsiniz.

Adresinizden Alalım

Eşyalarınızı adresinizden alıp depomuza getiriyoruz.

İstanbul Eşya Depolama

Eşyalarınızı zarar görmeyecek depolarda istediğiniz süre bekletebiliriz.

İstanbul Depolama Firmaları

İstanbul depolama firmaları içinde her zaman güvenilirliği ile ön plana çıkmış olan firmamız eşyalarınızı uygun ortamda saklayarak size en iyi hizmeti sağlayacaktır. İstanbul depolama firması olarak eşyalarınızı bulundukları yerden alıp hijyenik, nem ve rutubetten uzak olan depomuzda istediğiniz süre boyunca bekletiyoruz.

İstanbul Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama ya da ofis eşyası depolama hizmetimiz herkes için verilmektedir. Yapmanız gereken iletişim numaralarımız üzerinden bizimle temasa geçmek olmalıdır. En hızlı şekilde eşyalarınızı adresinizden alarak depomuzdaki uygun alanlara nakledebiliriz. İstanbul ev eşyası depolama merkezimiz 7/24 kameralı sistem ve güvenlik görevlileri tarafından denetlenip korunmaktadır. Eşyalarınız ister değerli ister değersiz olsun bizim için hepsi aynı değerdedir ve biz teslim aldığımız tüm eşyaları siz geri alana kadar en iyi ortamda muhafaza ederiz.

Hijyenik ortam

Eşyalarınız teslim alıp depomuza getirildikten sonra üzeri örtülür ve tozlanmasının önüne geçilir. Eşyalar ne kadar iyi paketlenebilirse tozdan etkilenmeyecekleri içinde teslim aldıktan sonra eşyanın yıkanması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Ev Eşyası Depolama 

Ev eşyası depolama İstanbul başta olmak üzere birçok büyükşehirde en büyük sorunların başında gelir. Çünkü insanlar genellikle bu iş için hangi firmayla çalışacaklarını bilmedikleri gibi eşyalarını teslim aldıklarında nasıl bir sonuçla karşılaşacaklarını da kestiremezler. Eşya depolama İstanbul ve ilçelerinde ihtiyacınız olan bir hizmet olduğunda bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Depolama

Eşya depolama İstanbul Avrupa yakası ve eşya depolama İstanbul Anadolu yakası hizmetlerimiz bulunmaktadır. Eşyalarınız güvenli odalarda saklandığı gibi diğer eşyalarında birbirinden ayrılması sağlanmaktadır. Genelde eşya depolama konteyner içinde yapılır. Biz bunun yerine büyük ambarlarda eşyaları muhafaza eder ve sürekli gözümüzün önünde olmasını tercih ederiz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatlarını belirleyen bazı faktörler vardır. Bunların en başında da eşyanızın boyutları gelmektedir. Eşyanızın hacmi ne kadar büyük olursa fiyatta ona göre artacaktır. Net bir fiyat alabilmeniz için ise mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. İletişim sonrasında alınacak bilgilerle size gerekli tüm bilgilendirmeler yapılacaktır.

Vakit kaybetmek istemiyorsanız

Eşya depolama fiyatları için bizi arayın
Facebook
Twitter
Instagram
Scan the code
Merhaba, Çimensa Evden Eve Nakliyat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button