Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın veya sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının: hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bu gibi nedenlerle ambalajlanarak, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür.

Koyacak yer bulmakta zorluk çektiğiniz kısmi ya da bir evin bütün eşyası olması durumunda, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak suretiyle liste halinde teslim alıyor ve daha sonra 1 hafta öncesinden bildirdiğinizde liste halinde teslim ediyoruz.

Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti veriyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her çeşit su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız düzenli olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Eşyalarınızı depolama esnasında nitelikli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye çalışanlarımız tarafından itinayla ambalajlanır ve bu ambalajlama işleminde koruma altına almış olduğumuz eşyaları sizinle beraber birer birer listelemeye alırız ve teslim almış olduğumuz eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı 1 hafta gibi bir süre öncesinden arzu ettiğiniz takdirde firma elemanlarımız eşyalarınızı arzu ettiğiniz adrese teslim eder.