Eşya Ambalajlama

Eşya Ambalajlama

Ambalajlama hizmeti evden eve taşıma hizmetinin en önemli kısmıdır. ÇİMENSA Evden Eve Nakliyat tarafından görevlendirilen profesyonel taşıma çalışanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla paketlenmektedir.

Eşyalarınıza evden eve taşıma hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru paketleme seçimi yapılır ve dikkatli bir şekilde eşyalarınız ambalajlanır. Yeni evinizde ya da iş yerinizde de aynı itinayla eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

ÇİMENSA Evden Eve Nakliyat işletmesinin ambalajlama elemanları itinayla kırılma tehlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Eşyanıza vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz nitelikli paketleme malzemelerinden ve çalışanlarımızın ambalajlama tekniğinden anlayabilirsiniz.

Ambalajlamada; eşyanın türüne, özelliğine ve ebatlarına göre muhtelif boyutlarda; beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve çok miktarda kağıt kullanılıyor. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız ya da paha biçilemez sanat eserleriniz çok büyük bir itinayla taşınır.

Eşyalarınızın yüklenmesi ve boşaltılması, mobilyalarınızın ve cam eşyalarınızın güvenli şekilde yerine ulaşabilmesi için gereken bütün sargı işleri ve her çeşit mobilyanızın montesi ve demontesi profesyonel kadrolarımız ile yapılmaktadır.