Ofis Taşıma Öncesinde Neler Yapılmalı?
Ofis Taşıma Öncesinde Neler Yapılmalı?

Ofis Taşıma Öncesinde Neler Yapılmalı?: Ofisinizi herhangi bir nedenden dolayı taşımanız gerektiğinde dikkatli, hızlı ve güvenli bir şekilde işlerinizi yürütmeniz gerekir. Taşıma esnasında yaşanabilecek en ufak aksaklık bile taşıma sürecini uzatacağı gibi sizinde maddi ve manevi olarak kayba uğramanıza neden olacaktır. Bu makalemizde ofis taşıma öncesinde neler yapılmalı? Bu konu hakkında detaylı bilgi verelim istedik.

Asansörlü Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmetinde profesyonellik çok önemlidir. Bunun içinde asansörlü ofis taşıma hizmetinin tercih edilmesi yerinde olacaktır. Eşyalarınız bu hizmet sayesinde problemsiz bir şekilde ve hızlıca taşınacaktır. Ofis taşıma firmasını seçerken dikkatli hareket etmiş olmanız sürecin uzatılmasını da engellemiş olacaktır.

Sigortalı Ofis Taşıma

Sigortalı ofis taşıma hizmeti eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararın karşılanmasını sağlar. Dolayısıyla bir ofisteki eşyalarının değerinin yüksek olması firma olarak sizi zarara uğratmamış olacaktır. her şeyin planlı olarak yapılması çok önemlidir. Bunun için taşınma öncesinden nakliyat firmasının ayarlanmış olması ve yerinde ekspertiz hizmeti verilerek neler yapılması gerektiğinin planlanması gerekir.

Ofis Taşıma Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

Firmamız ofis taşıma hizmetini gerçekleştirirken size gerekli tüm bilgileri nakliyat öncesinde verecektir. Bunun için taşıma öncesinde neler yapılmalı sorusunun yanıtını da zaten biliyor ve buna göre hazırlıklarınızı başlatmış olacaksınız.

Eksperlerimiz inceleme ve randevu belirlemesi yaptıktan sonra taşıma işlemlerimiz hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Yeni ofisinizle eski ofisinizin boyutları birbirini tutmayacağı için eşyaların taşıma aşamasında nasıl planlanması gerektiğini belirtmelisiniz. Gitmemesi gereken eşyalar varsa eski ofiste bunların ayarlanması gerekir.

Kullanılmayan eşyalar taşıma öncesinde elden mutlaka çıkarılmalıdır.

Taşınacak olan eşyaların listesini yaparak önemli evrakların ayrı bir koli halinde belirtilmesini sağlamalısınız.

Eşyaların taşınması sırasında koli içine zarar gelmemesi için balonlu poşetlerle desteklenmelidir.