Beykoz Evden Eve Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/02/truck-1030846_1920-1280x853.jpg

Taşımacılık sektörü her geçen gün biraz daha büyümekte ve küçük büyük nakliyat firmalarının sayısı günden güne artış göstermektedir. Nakliyat işi çok eski bir meslek olup piyasada var olan her firmanın bu işte profesyonel olmadığı kesindir. Beykozta eşyalarını taşıtmak isteyen değerli vatandaşlarımız için bizler de Beykoz evden eve nakliyat işi yapmaktayız. Bu alandaki güvenilir ve işinin garantili yapan en iyi firma olmanın gururunu yıllardır taşımaktayız. Firma olarak yaptığımız her işin arkasında olarak Beykoz evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz. Müşterilere verdiğimiz güvenin ve her sözün arkasında olan bizler, bu sektörün en iyisi olmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Müşterilerimizin en çok merak ettiği konuları kısaca özetlersek;

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma Hizmetiniz Mevcut Mudur?

Evet, firma olarak değerli müşterilerimiz için her türlü en gelişmiş imkanları sunmaktayız. Çoğu müşterimiz haklı olarak taşınan eşyalarının zarar görmesinden, çizilmesinden veya düşmesinden korku duymaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda oturan müşterilerimiz de bu korku biraz daha fazla olmaktadır. Bizler de Beykoz asansörlü taşıma hizmeti vererek bu korkularını hafifletmekteyiz. Asansörlü taşımada; eşyalar doğrudan asansöre konularak araçlara yerleştirilmektedir. İşinin en iyisini yapan personelimiz, dikkatli ve özenli şekilde paketlenen eşyalarınızı tek tek araca yükler. Araca yüklenen eşyaların sağlam şekilde yerleştirildiğine emin olduktan sonra eşyalar yeni yerine aynı dikkat ve özende yeniden yerleştirilir.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetiniz Var Mıdır?

Evet, Beykoz evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı başka şehirlere de taşımaktayız. Şehirler arası taşımacılık hizmetini de veren firmamız, en iyi araç filosu ve müşterilerimize her türlü sigorta imkanı da sunmaktadır. Araca yerleştirilen eşyalar yola çıktığı anda müşteri ile yol güzergahı detaylı bir şekilde paylaşılır ve varılacak olan saat gün de tam olarak belirtilir. Eşyaların yeni yere geldiğinde taşınması ve montaj işleri yeniden dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Ücret olarak da müşterilerimize firma olarak elimizden gelen en uygun fiyatı vermekteyiz. Uygun fiyat ve işimizi kaliteli yapacağımıza dair güven verdiğimiz müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.