Tuzla Evden Eve Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/02/parcel-service-151371_1280.png

Tuzla evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimize eşyalarınızı taşımada yardımcı olmaktayız. Bu zorlu süreci atlatmanıza yardımcı olarak sizleri bu stresten kurtarmak için elimizden geleni yapmaktayız. Nakliyat sektöründe yıllarını harcamış bir işletme olarak bu alanda yaptığımız her işin kalitesinin ve güvenilirliğinin arkasında durmaktayız. Çalıştığımız her bir personelimiz eğitimli ve yeteri kadar tecrübeye sahip, kullandığımız her bir teçhizat yeni ve sağlamdır. Ayrıca Tuzla evden eve nakliyat olarak araç filomuz en iyi araçlar ile doludur. Uzun yıllardan bu yana kalite çizgisini hiç bozmadan devam ettiren firmamız siz değerli müşterilerimiz için olanaklarını günden güne artırmaktadır. Firma olarak yenilikçi ve sürekli kendimizi geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Böylece kalitemizi daha da artırarak sizlere en üst seviyede kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Müşterilerimiz için oluşabilecek ve ortaya çıkabilecek her türlü sorunu öncesinden öngörüp bunları müşteri ile paylaşmakta ve bunun için alternatif çözümler sunmaktayız. Taşınma sürecini müşterimiz ile planlayarak her bir detayını kendisi ile paylaşmaya dikkat ediyoruz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Taşınma Süreci

Taşınma sürecinin her bir detayına hakim olan bir firma olarak sizlerin nelere ihtiyaç duyabileceğinizi çok iyi bir şekilde biliyoruz. Yıllardır bu sektörde çalışan bir firma olarak taşınma sırasında sizlerin hiç dert etmesine gerek kalmadan bizler sizin için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp, gerekli olacak her şeyi temin etmekteyiz. Nakliye sürecine başlamadan her şeyi müşterimize anlatıyoruz ve birlikte bir taşınma planı oluşturuyoruz. Oluşturulan planın her bir maddesine uyarak bu süreci tamamlamak bizim işimiz.  Müşterimize gerekli olan bütün güven teminatını vermeye hazırız. Zira müşterilerimiz için bu anlamda hem ekspertiz raporu hem de sigorta işlemlerini yapmaktayız. Böylece eşyaların bir yerden zarar görmesi halinde gerekli olan bütün masraf sigorta tarafından karşılanacaktır. Bununla birlikte müşterilerimize eşyalarının daha az zarar görmesini sağlayan asansörlü taşıma sistemi imkanını da sunmaktayız. İsteyen müşterilerimiz eşyalarını asansörlü sistem ile binadan taşıyabilir. Bizler müşterilerimiz için en uygun fiyatı ve en kaliteli hizmeti sunarak bu süreci tamamlamalarını sağlıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.