Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/02/car-159640_1280.png

Kime sorsanız taşınmak kolay mı zor mu diye büyük ihtimalle alacağınız cevap oldukça zor olduğudur. İnsanlar taşınmaktan ve taşınma sürecinde yaşayacaklarından dolayı korku duymaktalar ve taşınmakta her zaman tedirgin olmuşlardır. Bu hislerin kimisi kötü tecrübelerden kaynaklanıyor olabilir. Zira taşımacılık sektöründe tecrübeli tecrübesiz yüzlerce firma bulunmaktadır. Piyasa böyle olunca ne yazık ki bazı müşterilerimiz bir takım sıkıntılar yaşıyorlar. Bizler de firma olarak sizlerin yaşadığı sıkıntıların her birinin farkındayız. Bu yüzden müşterilerimize Sultanbeyli evden eve nakliyat olarak taşınma süresince hiçbir sıkıntı yaşatmadan ve bu süreci sizler için en kolay hale getirerek çalışmaktayız. Sultanbeyli nakliyat hizmeti almak istediğiniz de tek yapmanız gereken bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak irtibata geçmek ya da ofisimize bizzat gelerek de nakliyat sürecinin detaylarını öğrenebilirsiniz. Bilmelisiniz ki firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmayız. Müşterilerimizin her bir sorusuna ve ihtiyacına tam anlamı ile cevap vermek bizleri de mutlu etmektedir. Bu yüzden sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli evden eve Nakliyat Taşınma Süreci Kısaca Nasıldır?

Taşınma sürecini firma olarak siz değerli müşterilerimiz için hızlı ve güvenilir bir şekilde halletmekteyiz. Sizler için karmaşık ve zor olan bu süreç bizler için biraz daha kolay bir süreçtir. Bunun nedeni ise bizler taşımacılık sektöründe yıllarca çalışmakta ve binlerce kişinin taşınma ihtiyacını gidermiş bir firma olmamızdan kaynaklıdır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi sizlere daha iyi hizmet vermemize yardımcı olmaktadır. Taşınma sürecinde ilk olarak müşterilerimizin isteği dahilinde ekspertiz raporu ya da eşyaların sigortalanma işlemini yapıyoruz. Daha sonra eşyalar tecrübeli elemanlarımız tarafından özel sargı bezi ile tamamen ve dikkatli bir şekilde sarılmaktadır. Sarılan eşyaların taşınma kısmına geldiğimizde de müşterinin hangi sistemle taşınacağına karar verdi ise o şekilde tüm eşyalar indirilir. Bu aşamada müşteriler asansör ile taşımayı tercih edebilmektedir. Eğer asansör sistemi isteğiniz oldu ise eşyalarınız asansör ile indirilerek ardından araçlara dikkatli ve özenli bir şekilde yerleştirilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.