Kartal Evden Eve Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/02/package-151375_1280.png

Kartal evden eve nakliyat eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan bir firmadır. Yıllarını bu işe vermiş personel ve kişiler ile nakliyat ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmaktayız. Yerimiz ve iletişim numaralarımız sayfamızda yer almaktadır. Taşımacılık firması arayan müşteriler burada bulunan numaradan istedikleri zaman bizler ile iletişime geçebilir. Merak ettikleri her konuyu sorabilir bizler de detaylı şekilde anlatabiliriz. Bizlere ihtiyacı olan her müşterimizi yerimize bekliyoruz. Burada anlamadıkları ya da akıllarında kalan her bir soru işaretinin cevabını alabilirler. Bizlere başvuran her müşterinin öncelikli olarak istediği şey güven duyması olmaktadır. Eşyalarının sağlam bir şekilde taşınıp, iyi bir şekilde montaj işleminin yapılacağına emin olmak istemektedir. Haklı olarak bizden bunun teminatını istemektedirler. Bizler gelen her müşterimize istedikleri imkanları sunmaktayız. Güven duymaları için ekspertiz ve sigorta vb. hizmetlerimizi de vermekteyiz. Bununla beraber müşterimizin en ufak sıkıntı yaşaması halinde firma olarak bizzat ilgilenmekteyiz. Kartal evden eve nakliyat olarak her zaman yanlarında olduğumuz müşterilerimiz bizler için çok değerli olduğundan eşyaları aynı özen ve dikkatle taşımaktayız.

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat Asansör Hizmeti

Kartal asansörlü nakliyat olarak müşterilerimize her türlü imkan ve olanağı sunduğumuzu belirtmiştik. Asansör ile taşıma sistemlerimiz bunlardan bir tanesidir. Asansör ile taşıma sistemine artan talebin farkındayız. Bizlerde bunun için firmamıza değerli müşterilerimiz için bu sistemlere sahibiz. Asansör ile taşıma talep eden müşterimizin binanın yapısı ve katı uygun olduğunda bu hizmeti vermekteyiz. Asansör ile taşımada taşınacak olan eşyalar dikkatli şekilde asansörün yerleştirildiği cepheden tek tek alınmaktadır. Asansörden alınan her bir eşya araç içine birbirlerine zarar vermeyecek şekilde yerleştirilmektedir. Hassas olan eşyalar durumuna göre aracın en uygun olan köşelerine sabitlenerek konulmaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Ücreti Neye Göre Değişmektedir?

Kartal evden eve nakliyat ücretimiz belli şeylere bağlı olarak değişmektedir. Kısaca yazacak olursak; eşyaların taşınacağı yerin uzaklığı, taşınacak olan eşyaların ne kadar fazla olduğu ve sigorta vb. hizmetlerin alınması gibi etmenler ücretin değişmesini etkilemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.