Kadıköy Evden Eve Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/02/vw-beetle-405876_1920-1280x848.jpg

Taşımacılık en eski çalışma alanlarından birisidir. Bizlerde firma olarak yıllarını bu işe vermiş köklü bir işletmeyiz. Taşımacılıkta tecrübemizi ve bilgi birikimimizi her daim kullanan bizler, değerli müşterilerimiz için Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşımacılık olarak her türlü nakliye işinizi güvenle bizlere teslim edebilirsiniz. Referansımız yaptığımız kaliteli taşımacılığımız ve bizlerden memnun kalmış müşterilerimizdir. Hiç durmadan çalışmaya ve müşterilerimizin her türlü dileğine ve önerisine yetişmeye çalışmaktayız. Nakliye işi kısa sürede fazla iş gücünün yer aldığı bir iş olduğundan çalışma esnasında dikkat istemektedir. Bunun farkında olan kalifiyeli ve tecrübeli personelimiz ile eşyalarınızı en iyi şekilde yeni yerlerinize taşımaktayız. Her geçen gün artan müşteri sayımız ile kalitemizi ve var olan imkanlarımız daha da zirvelere taşımaktayız. Yaptığımız işin bilincinde ve sorumluluklarımızın farkında olan bir ekibiz. Sorumluluklarımızın farkında olmamız firma olarak Kadıköy nakliyat hizmetimizin en iyi ve kalitede olmasını sağlamaktadır. Bizlere iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Taşıma

Firma olarak müşterilerimize her türlü imkanı sunmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin talep ettiği şeylere göre her geçen gün var olan kaynaklarımızı artırmaktayız. Müşterilerimize klasik insan gücü ile taşımanın yanında asansörlü taşıma sistemimiz de vardır. Asansörlerimiz yeni ve sağlamdır. Kullandığımız her araç yeni ve güvenilir olmasına dikkat etmekteyiz. Asansör ile taşıma son zamanlarda birçok kişinin tercih ettiği bir taşıma sistemidir. Asansörle taşıma sisteminin sahip olduğu birçok avantaj tercih edilme oranını önemli ölçüde etkilemektedir. Asansörle taşınan eşyalar daha az çarpma gibi risklerle karşı karşıya kaldığı için bizler de özellikle yukarı katlarda oturan müşterilerimize tavsiye etmekteyiz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyatta Eşyalar Nasıl Taşınır?

Taşıma esnasında eşyalarınızın olabildiğince fiziksel darbelere karşı korunaklı hale getirilmesine özen gösteriyoruz. Kadıköy evden eve nakliyat olarak taşınacak eşyalarınızı getirdiğimiz özel kaplama maddeleri ile kaplamaktayız. Bu kaplama ile eşyalar çarpma veya sürtmelere karşı oldukça korunaklı hale gelmektedir. Taşıma işi gerekirse tek tek parçalar halinde yapılmaktadır. Personellerimiz taşıma konusunda oldukça dikkatli ve özenli olduğuna emin olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.