Ataşehir Taşımacılık

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/highway-3392100_1920-4-1-1280x853.jpg

Merkezi İstanbul’da bulunan, nakliyecilik sektörünün öncüsü olan köklü firmamız profesyonel Ataşehir taşımacılık hizmeti vermektedir. Son model araç ve donanımlarıyla, çağımızın teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek verdiğimiz yüksek kalitede hizmeti dünya standartlarına taşımaktayız. Her gün çıtayı biraz daha yükseltmekte, içinde bulunduğumuz rekabet ortamının önemli bir oyuncusu olma durumumuzu pekiştirmekteyiz. Evrensel değerlere büyük önem veren firmamız, ekonomik ve profesyonel nakliyecilik çözümleri sunmaktadır. Uzun yıllardır başarısını sürdürmektedir. Türkiye’nin güvenilir markalarından biri olmayı bileğinin hakkıyla başaran firmamız dürüstlük, güvenilirlik, topluma ve çevreye saygı, yenilikçilik gibi ilkelerle yola çıkmıştır. Kurulduğu ilk günkü heyecanla işlerini yapmakta, dinamizmini korumaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, deneyimli, eğitimli, alanında uzman ekiplerle işbirliği yapmaktadır. Yıllardır nakliyecilik sektörü içinde faaliyet gösterdiğimiz için müşterilerin ihtiyaçlarını yanılma payı olmadan teşhis ediyor, talep ve beklentilerini büyük bir titizlik ve özenle karşılıyoruz. Firmamızda hizmet çeşitliliği bulunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır: evden eve nakliyat, ambalajlı nakliyat, paketlemeli nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat.

Ataşehir Taşımacılık

Ataşehir Hizmetlerimiz Hakkında

 

Kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet veren firmamız Ataşehir evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliyat gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Ek olarak, istenirse ambalajlama, paketleme ve nakliye sonrası eşyaları yeni yerlerine yerleştirme, taşınma sırasında sökülen cihazların tekrar monte edilmesi gibi hizmetler de vermektedir. Geniş araç filomuz, sorumluluk sahibi sürücülerimizle gerçekleştirdiğimiz titiz ve özenli hizmet karşılığını bulmaktadır. Daha önceden başarıyla tamamladığı bütün işleri takdirle karşılanan firmamız müşterilerinden daima olumlu geri dönüş bildirimleri almaktadır. Böylelikle geniş bir referans ağına sahip olan firmamız Türkiye’nin bilinir ve saygın markalarından biri olmayı başarmıştır. Vizyonumuz en çok tercih edilen markalardan biri olmayı ve sektörde sahip olduğumuz lider konumumuzu uzun yıllarca sürdürebilmek, uzun vadede bir dünya markası olmaktır. Misyonumuz modern dünyanın getirdiği yeniliklerden verimlilikle faydalanarak, evrensel değerler ışığında nakliyecilik sektörünün talep ve beklentilerini başarıyla karşılayabilmek ve müşterilerimize eksiksiz bir taşımacılık hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlayabilmektir. Bizimle çalışan müşterilerimizin içleri rahat, gönülleri ferahtır.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.