Üsküdar Ofis Taşımacılığı

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/office-730681_1920-2-1-1280x854.jpg

Ofis taşımacılığı bir ofiste ki tüm eşyaların başka bir ofise titizlikle ve güvenle taşınmasını ve aynı düzende yerleştirilmesini içerir. Ofis taşımacılığı, ev taşıma, evden eve taşımacılık gibi nakliye hizmetlerinden daha titizlikle yapılması gereken bir iştir. Çünkü ofiste ki eşyalar bilgisayar, yazıcı gibi elektronik eşyalar, hassas mobilyalar, önemli evrak ve dosyalar, arşivler gibi eşyaları içerir. Bu eşyalar birçok kişiyi ilgilendiren ve sorumluluğu fazla olan eşyalardır. Bu yüzden ofis taşımacılığının profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir.

Üsküdar Ofis Taşımacılığı

Üsküdar Ofis Taşımacılığı Süreçleri:

Ofis taşımacılığında ilk ve en önemli iş ofis taşımacılığı yapacak olan nakliye firması ile anlaşmaktır. Üsküdar Ofis taşımacılığı yapacak olan nakliye firması ile ön görüşmeler yapıldıktan sonra firma öncelikle tespit için personel gönderir. Böylece ofis taşımacılığının ilk adımı atılmış olur. Nakliye firması personelinin ofise gelerek tespit yapması taşınacak eşyaların miktar ve cinsini, taşıma sırasında kullanılacak olan aracın büyüklüğü gibi önemli konuların belirlenmesini sağlar. Ayrıca ofisin konumuna bağlı olarak taşıma da kullanılacak sistemde (asansörlü sistem gibi) bu tespit sırasında belirlenir. Ofis taşımacılığını gerçekleştirecek ekipte ki kişi sayısı, işin kaç saatte yapılacağı, ödenmesi gereken ücret gibi detaylar bu aşamada belirlenir.

Ofis taşımacılığında bir diğer aşama ofis eşyalarının de monte edilmesi, numaralandırılması ve paketlenmesi işlemidir. Titizlikle yapılması gereken bir iştir. Etiketleme ve numaralandırma en az taşıma kadar önemlidir. Çünkü evrakların, arşivlerin, dosyaların karışması veya kaybolması hizmeti alan kişiler için çok önemli sorunlar ortaya çıkarabilir. Dikkatle paketlenen, etiketlenen eşyaların dikkatle diğer ofise taşınması gerekir.

Ofis taşımacılığında ki son aşama ise eşyaların yeni ofise dikkatle taşınması ve monte edilmesidir. Bu kritik aşamada yapılan işin niteliği ortaya çıkar. Hasar gören mobilya, elektronik eşya, evraklar, dosyalar bu aşamada ortaya çıkar. Hizmet alan ve hizmet vereni güvence altına şey yapılan sözleşmedir. Taşınacak eşyaların sigortalanması da yine hizmet alan kişiyi rahatlatır ve karşılıklı güveni artırır. Ofis taşımacılığı diğer birçok iş gibi titizlikle, dikkatle, özenle yapılması gereken bir iştir. Bu işi yapacak nakliye firmasının ve ekibin tecrübeli olması oldukça önemlidir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.