Ümraniye Ofis Taşımacılığı Nedir?

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/chairs-2181960_1920-1280x853.jpg

Ofis taşımacılığı, en kısa tanımıyla bir ofisin, bir iş yerinin bir yerden bir yere taşınmasıdır.”Evden Eve Nakliyat”, “Evden Eve Taşıma” firmalarının hizmetlerini hepimiz biliriz. Ofis taşımacılığı da bu firmaların verdiği hizmetlerden biridir. Ofis taşımacılığı zaman zaman hepimizin karşılaştığı taşınma türlerinden biridir. Sadece ofis çalışanlarından biri olsak bile taşınma işleminin çabucak ve düzgün şekilde gerçekleşmesini ve biran evvel işimize devam etmeyi isteriz. Ofisten sorumlu müdür ve yetkililerin sorumlukları ise çok daha fazladır. Onlar eşyaların hasar görmesi ve maddi zarar, taşınmanın uzun sürmesi ve işlerin aksaması, evrak, dosya, arşivlerin hasar görmesi gibi birçok konuda sorumluk hissederler. Bu yüzden gerekirse daha fazla para ödeyerek daha profesyonel hizmet almak isterler.

Ümraniye Ofis Taşımacılığı

Ümraniye Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Hizmeti Alırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?Ofis taşımacılığı için hizmet almadan önce Evden Eve Nakliyat firmalarından biriyle iletişime geçilir. Aynı şehirde bulunan nakliyat firmasıyla anlaşmak tabi ki daha avantajlı olacaktır. Ümraniye Evden Eve Nakliyat firmalarının ticari işler yapabilmeleri için Yetki Belgesi almaları gerekir. Bizler müşteri olarak çoğu zaman böyle bir belge olduğunu bile bilmeyiz. Fakat o işi yapan firmalar kendilerine avantaj sağlayacak konuları herkesten iyi bilirler. Yetki belgesi bulunduran firma bizi daha yetkin, daha tecrübeli ,daha profesyonel olduğuna ikna edebilir. Bizim için tercih sebebi olabilir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat firması ofise personel göndererek işe başlar. Ofis Taşımacılığı yapacak firmadan gelen personel ofisi, ofisin fiziksel konumunu, eşyaları, dosyaları, elektronik eşyaları bizlerin bakmadığı bir gözle ele alır. Bu personel eşyaların nasıl paketleneceğini, hangi yöntemle taşınacağını, kaç personel gerekeceğini ve fatura tutarını tespit eder. Taşınma adresi hakkında da gerekli bilgileri aldıktan sonra ekibini organize eder. Ofisin taşınacağı adrese gelerek işe koyulurlar. Mobilyalar paketlenir, elektronik eşyalar, dosyalar, evraklar dikkatle paketlenir, etiketlendirilir ve numaralandırılır. Araçlara yerleştirilerek yeni ofis adresine taşınır. Yeni ofiste eşyalar özenle monte edilir, elektronik eşyaların kurulumu yapılır, dosyalar, evraklar yerlerine yerleştirilir. Mobilyalar, eşyalar, evraklar, dosyalar kontrol edilerek Ümraniye ofis taşımacılığı sırasında oluşan hasar varsa tespiti yapılır. Böylece ofis taşımacılığı işi bu aşamalardan geçerek tamamlanmış olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.