Tuzla Asansörlü Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/Asansörlü-nakliyat-1280x853.jpg

Müşteri memnuniyetini sağlamak için nakliye şirketleri giderek bu alanda en son teknolojiye sahip nakliye şirketlerini tercih etmektedir. Hem müşteri hem de şirket için çok faydalı olan asansörlerde nakliye fiyatları uygun seviyededir.

Evden eve bir asansör tercih eden müşteriler bunun için Tuzla asansörlü nakliyat uzmanlarından yardım alabilirler. Şirket uzmanları, binanın asansör için uygun olup olmadığını değerlendirir. Evinizin önünde asansörü kullanmak için boş alan varsa, asansörü kurmak için gerekli hesaplamalar yapılır. Asansörü kullanmak için en uygun nokta belirlenir ve asansör konumu ayarlanır.

Tuzla Asansörlü Nakliyat

Balkonda Güvenli Taşıma

Balkona monte edilen raylı sistemin veya asansörle taşınması sırasında evin uygun bir penceresinin yardımı ile evin içindeki ambalajlanmış mallar kolayca indirilir. Merdivenlerin tasarımı taşıma işlemine kıyasla çok pratiktir, taşıma sırasında zarar görebilecek malların taşıma hızını ve hızını önemli ölçüde azaltır. Özellikle apartman merdivenlerinde, taşıma sırasında sıkça görülen çizik ve kırılma gibi riskler sıfıra indirgenir.

Her Türlü Mal İçin Uygundur

Asansörlü taşıma sistemi her türlü ev eşyasını taşımanıza izin verir. Mobilyadan ev aletlerine, cam eşyalardan çeşitli parçalara, tüm mal grupları barışçıl bir şekilde taşınabilir. Asansörle taşıma sırasında çevrede oluşabilecek parazitler de en aza indirilir ve daire ve duvarların merdivenlerine zarar gelmesi önlenir. Komşular, örneğin negatif, gürültüye, gürültüye neden olabilecek sorunlara müdahale eder.

Yüksek Hizmet Kalitesi

Tuzla Asansörlü nakliyat, şehirlerarası veya şehir içi taşımacılığın yanı sıra asansör taşımacılığı müşterileri için de yüksek bir hizmet kalitesi vaat ediyor. Dikkatlice paketlenmiş ürünler, binadan yüklendikten sonra en son kapalı araç teknolojisine yüklenir. Tüm hareket sürecinin sigortalı olduğu firmamız, müşterinin ihtiyacına göre asansörler ile varış adresine ulaştırılabilir. Asansörlerin taşınmasıyla ilgili personelin yetkin olması, en kaliteli hizmeti vermesi ve taşıma sırasında ortaya çıkan ihtiyaçları karşılama potansiyeli olması gerekmektedir.

Kurumsal Teslimat

Kurumsal nakliye operasyonlarımızda en iyi ambalaj ve ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Yük asansörü garantili mobilya ve malzemelerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz. Tüm devlet kurumları ve kurumsal şirketler, uygun ve sigortalı kurumsal taşımacılık işlemlerimizden yararlanabilir. Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Tuzla Asansörlü nakliyat tarafından sunulan hizmetlerin kalitesi ve asansör ile yapılan taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için web sitesini kontrol edebilir ve firma temsilcilerine başvurabilirsiniz. Şirketimizin garantisi ile en uygun asansör, ev ve ofisten taşıma seçenekleri sunulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.