Sultanbeyli Asansörlü Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/graphic-3578346_1280.png

Taşımacılık şirketlerinin en çok tercih edilen hizmetlerinden biri olan Sultanbeyli asansörlü nakliyat önemi nedeniyle hızlı ve güvenilirdir. Düşük iş gücü ve toplu taşımacılık nedeniyle, bu sektördeki tüm şirketler tarafından kabul edilen asansör hizmetleri müşteri tanıma kazanmaya devam ediyor. Bu hizmet, malların zarar görmesi riskini en aza indirir ve ayrıca teslimat ihtiyacını da ortadan kaldırır.

Sultanbeyli Asansörlü Nakliyat

Sultanbeyli Asansör Taşımacılığının Avantajı Nedir?

Günümüzde modernizasyon ve güncelleme, sıklıkla tercih edilen asansör taşımacılığı ile birçok avantaj sunmaktadır. Bu faydalar şöyle sıralanabilir:

  • Asansörle ulaşım, doğrudan binadan araca, araçtan binaya, emek gerektirmeden gerçekleştirilir. Bu, hem harcanan zamanı hem de maliyeti azaltır. Bu durumda, müşterinin bütçesi uygulanmaz.
  • Asansör taşımacılığı güvenli bir hizmet olarak öne çıkıyor. Bu şekilde çalışmanın pratikte, eşyalara zarar gelmesi ihtimalini minimuma indirmesi. Çünkü merdiven veya merdiven tasarımında çizik, sürtünme ve aşınma oluşmasına gerek kalmaz.
  • Son yıllarda asansör taşımacılığı geleneksel taşımacılığa göre daha çok tercih edildi. En önemli sebep zaman ve para tasarrufu sağlamasıdır.
  • Asansör taşımacılığı sessiz olduğu için çevreye zarar vermez.

Sultanbeyli Ev Ve Ulaşım Alanında Kaliteli Hizmetler

Asansörlü nakliyat desteği ile çalışan firmamız, müşterilerine en yüksek kalitedeki asansör sistemlerinin modellerini kullanarak kaliteli hizmet sunmaktadır. Tüm belgeleri saklayan şirketimiz müşterilerine güven veriyor. 15 kata kadar yüksek kaliteli asansör sistemleri hem otomatik hem de hidrolik olarak ikiye ayrılır ve hızlı taşıma sağlar. Tüm Türkiye’ye firmamız hizmet veriyor, uzun yılların tecrübesi ile çalışmalarımız devam ediyor. Güvenilir bir nakliye servisine ihtiyacınız varsa, Ankara nakliye firması ile iletişime geçmelisiniz.

Sultanbeyli Asansör Kiralama

Asansör kiralama, araçlarda kullanılmak üzere tasarlanan hidrolik asansörler talep halinde müşterilerimize kiralanmaktadır. Bu asansörler, kiralık asansörler 21, 26, 37, 45, 56 ve 70 metre olmak üzere çeşitli yüksekliklere çıkar.

Sultanbeyli Asansörlü nakliyat şirketi, son yıllarda tüm nakliye şirketlerinde asansör taşıma sistemi tarafından kullanılan bir sistem özelliği haline gelmiştir. 20 kata kadar çıkabilen asansör sistemimizle üst katlarda yer alan evinizin detayları zarar görmeden toplanmayacak, eşyalarınız personelimiz tarafından taşınması ile yüklenecektir. Bu sistemi seçtikten sonra, bir risk payını taşımak için nispeten az seçenek seçtiniz. Binanızın önündeki uygun bir yere monte edilen asansör, asansörün zemine kaldırılmasıyla malların zemine veya balkona indirilmesi işlemidir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.