Şile Nakliyat 

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/package-151375_1280.png

Evden eve sigortalı nakliyatta deneyimli ekip kadrosundan ödün vermeden hizmet veren şirketimiz, ar-ge destekli yürüttüğü çalışmalarına dayanarak müşteri memnuniyetini azami düzeye taşımaya devam ediyor. Üstelik yine bir diğer nitelik olarak kaliteden taviz vermeden en iyi koşullarda hizmete yer vererek Şile nakliyat çerçevesinde müşteri odaklı çalışma esasına bağlı kalarak hizmete yer verdiğini kesinlikle ele almamız gerekir. Bu da önem teşkil etmeye devam eden yaklaşım tarzı olarak mutlak surette yer verilecek niteliği bir arada tutar.

Şile Nakliyat 

Sigortalı Nakliyatta Güvenin Adresi

Her zaman yenilikleri yakından takip ederek kesintisiz olarak hizmete yer veren nakliyat firmamız, alanına hakim bakış açısına dayanarak müşteri odaklı çalışma esasına bağlı kalarak çözümler sunuyor. Ortada duran bu özellikleri neticesinde siz de 7/24 kesintisiz olarak özel kenar koruyucu palette sigortalı nakliyat hizmetinden anında yararlanabilirsiniz.

Özel Kenar Koruyucuda Eşya Taşımacılığı

Beyaz eşyalar için ayrı, küçük ev aletleri için ayrı ve elbiseler için ayrı özel kenar koruyucu ambalaj ve paletler tercih edilmektedir. Bu özelliğe bağlı kalarak her halükarda size Şile nakliyat güvencesiyle yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz olarak hizmet sağlandığını dikkate almamız gerekiyor. Bu da son derece önemli bir konuyu bir arada tutar.

Alanına hakim olmaya devam eden yaklaşım tarzına dayanarak müşteri memnuniyeti esasına bağlı kalınarak gerçekten de en iyi koşullarda hizmetin bir arada tutulduğu dikkate değer hususiyeti gerçekten de meydana getirir.

Kurumlara Özel 7-24 Kusursuz Hizmet Garantisi

Müşteri memnuniyetine yer vererek en iyi koşullarda size hizmet sunmaya devam eden nakliyat şirketimiz, her halükarda müşteri odaklılık esasına bağlı kalarak hizmet aktarıyor. Ayrıca yine bir diğer nokta olarak parça eşya taşımacılığı, tıbbi malzeme taşımacılığı vs. alanlarda her yönüyle size kusursuz bir hizmet sunduğunu dikkate almamız gerekecektir.

Kurumsal İletişim Yollarımız

Bizi 7/24 hizmet veren Şile nakliyat iletişim hattı üzerinden veya kurumsal sosyal medya adreslerimiz üzerinden arayarak anında iletişim kurabilirsiniz. Bu avantajdan hareketle tamamen ayrıcalıklı olarak gerçekten de en iyi koşullarda hizmete yer verilerek yanınızda olmaya devam ediyoruz. Sektörünün lideri şirketimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.