Sancaktepe Taşımacılık  

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/parcel-service-151371_1280-2.png

Sancaktepe Taşımacılık  hizmetleri birçok firma tarafından sunulmaktadır. Bu hizmetler bireysel hizmetler ve kurumsal hizmetler olarak ikiye ayrılmaktadır. Bireysel hizmetler evden eve nakliyat adıyla bilinmektedir. Eşyalarınızın bir evden alınıp bir eve taşındığı bu işlem en çok yaptırılan işlerden biridir. Eğer bulunduğunuz ya da taşınacağınız bina katlı ve yüksekse evden eve nakliyat asansörlü yapılmaktadır. Buna asansörlü nakliyat denilmektedir. Fonksiyonel asansör sistemi kullanılarak yapılan bu tür taşımada merdiven inip çıkma derdi ortadan kalkar. Merdivenler kullanılmayınca eşyalarınız çarpma, çizilme gibi hasarlardan korunmuş olur, sağlam bir şekilde taşınır. Kurumsal taşımacılık ise ofis, iş yeri, mağaza, banka, hastane, fabrika gibi kurumların bir yerden bir yere taşınması işlemini kapsar. Bütün bu taşınma işlemleri yüksek düzeyde hassasiyet ve sorumluluk gerektiren işlerdir. Küçümsenmesi ya da hafife alınması hata olur. Kimse en değerli eşyalarının taşınma sürecinde başına bir şey gelsin istemez. Hele kurumlar gibi resmi ya da önemli evraklarla çalışan yerler için firmanın güvenirliği ve deneyimi, işlerinin doğru bir şekilde halledilmesi büyük önem taşınmaktadır.

Sancaktepe Taşımacılık  

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Veren Firmalar

Günümüzde Sancaktepe Taşımacılık  yapan firmalar saymakla bitmez çokluktadır. Bu kalabalık içerisinde uygun ve güvenilir firmayı bulmak müşterilere düşmektedir. Firmalar genelde müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedirler. Bunun için ellerinden geleni yapmaktalar. Ancak sizin firma seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. İlk etapta ilgilendiğiniz firmanın işinde ne kadar deneyimli olduğunu öğrenmeniz şarttır. Acemice yapılmış bir paketleme ya da ambalajlama sizleri büyük zarara sokar, beklenmedik istenmeyen sonuçlara sebebiyet verir. O yüzden, sonradan başınız ağrısın istemiyorsanız baştan firmanızın işindeki deneyimini ve uzmanlığını araştırınız.

Sancaktepe Taşımacılık  konusunda fiyatlandırma durumu da önemlidir. Birçok firma artık sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz uzman kişi anlamına gelir. Firma tarafından görevlendirilen bir uzman çalışan taşınmadan önce sizleri ziyaret eder. Eşyalarınızın özellikleri, bulunduğunuz ve taşınacağınız binanın durumu gibi konularda inceleme yapar. Ve buna göre bir durum raporu çıkarır. Bu rapora binaen bir fiyatlandırma sunar. Verilen hizmetle fiyatlandırmanın orantılı olmasına dikkat ediniz.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.