Sancaktepe Ofisinizi Taşırken Karşınıza Çıkan Süreç

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/home-office-569359_1920-1-1280x925.jpg

Sancaktepe  Ofis taşımacılığı; diğer taşıma türlerinden farklı ve dikkat edilmesi gereken birçok hususu içinde barındırır. Nakliyat ile iigili “Evden Eve Nakliyat” yada “Evden Eve Taşıma” şirketiyle iletişime geçtiğiniz süreçte, ofisinize ekspertiz ekibi yönlendirilir. Bu işlem için gerekli personel, ekipman uygun araç ve taşıma sistemi hakkında rapor tutup size fiyat verir. Ekspertiz ekibi gerekli bilgi alışverişini sağladıktan ve anlaşma yaptıktan sonra size taşınmanın gerçekleşeceği tarihi ve saati bildirir.

Ekspertiz raporunda belirtilen ekip ve araç adresinize gelir. Mobilyalar marangozlar tarafından sökülür, ambalajlanır ve ardından numaralandırılır. Elektronik eşyalar alanlarında uzman kişiler tarafından sökülüp, ambalajlanır. Evrak, dosya, arşiv ve benzeri diğer belgelerde sizin isteğinize göre kolilere yerleştirilir. Bu noktada Sancaktepe ofis taşımacılığı çok hassas bir iştir. Belgeler birçok kişiyi kurumu ya da kuruluşu ilgilendirdiği için taşıma şirketinin sorumluluğu fazladır. Diğer eşyalarda sizlerin talepleri doğrultusunda paketlenir, etiketlenir ve araca yerleştirilir. Araç içine taşınan eşyalar verilen adrese gitmek üzere ekiple birlikte yola çıkar.

Sancaktepe Ofisinizi Taşırken Karşınıza Çıkan Süreç

Eşyalar adrese ulaştıktan sonra mobilyalar monte edilmeye başlanır. Yine sizin istekleriniz doğrultusunda uygun alanlara yerleştirilir. Monte ve yerleştirme işlemi de bittikten sonra hasar kontrolü yapılır. Eğer hasar görmüş eşyanız olursa sigorta şirketine bildirilir ve bu hususta gerekli işlemler başlatılır.

Taşıma işlemi başlamadan önce sizin için değerli eşyaları ilgili personele bildirmelisiniz. Böylece taşınma sonrasında eşyalarınızı hemen bulup işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Maalesef ki taşıma şirketlerinin çoğunun Taşıma Yetki Belgesi olmadığı için mağdur olma ihtimaliniz yüksektir. Bu nedenle seçtiğiniz taşıma şirketinin profesyonel olduğundan emin olunuz.

Son zamanlarda ofis taşımacılığı diğer taşımacılık türlerinde olduğu gibi asansörlü taşıma sistemiyle yapılır. Asansörlü taşıma sistemi bina dışından, cama ya da balkona asansörlü vinç sistemi yerleştirilerek gerçekleştirilir. Ancak asansörlü taşıma sistemleriyle ilgili çok karşılaşılan olumsuz bir durum vardır. İşlem sırasında taşıma sisteminin halatlarının kopabilir. Böyle bir durumda hem etraftaki insanların can güvenliği tehlikededir, hem de eşyalarınız büyük ölçüde hasar görmüş olur. Bunun için taşıma işlemine başlamadan önce, taşıma şirketinin asansör, halat ve vinç kontrolünü yaptırmış olduklarından emin olmalısınız.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.