Sancaktepe Asansörlü Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/hoist-746118_1920.jpg

Evinizi taşıtırken birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Çünkü ev taşımak oldukça zahmetli ve karmaşık bir iştir. Evinizi taşırken sabırlı olmanızda fayda var çünkü karşınıza çıkabilecek problemlerle ancak bu şekilde başa çıkabilirsiniz. İyi bir nakliyat firması ile anlaştığınızda bu sorunları onlarda çözmeye istekli olacaklardır. Evinizi taşıtırken karşılaşabileceğiniz belli başlı sorunlar vardır. Eşyalarınızın kaybolması, taşınırken zarar görmesi, yavaş çalışılması ve hem eski evinizin hem de yeni evinizin yüksek katlarda olması gibi. Bütün bunlar aslında nakliyat firmalarını ilgilendiren ve onların çözmesi gereken sorunlardır. İyi bir nakliyat firması ise bu sorunları çözebilecek kabiliyete sahiptir elbette. Evinizin yüksek katta olması sorununu nasıl çözecek derseniz, bunun için size sunulan asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Çok daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde evinizi taşıtabileceğiniz bu yöntem sayesinde evleriniz en güzel şekillerde taşınabilir.

Sancaktepe Asansörlü Nakliyat

Sancaktepe Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Asansör hayatlarımızı kolaylaştıran en güzel icatlardan birisi. Onlar sayesinde çok yüksek katlara çok kısa sürelerde çıkılabiliyor. Durum böyle olunca da vakitten oldukça tasarruf edebiliyoruz. Sancaktepe Nakliyat ise böyle kullanışlı bir icadı kendi bünyesinde geliştirmiş ve Sancaktepe asansörlü nakliyat hizmetini ortaya çıkarmıştır. Evden eve nakliyat yaptırmaya karar verdiğinizde bu firmalardan birisiyle iletişim kurabilirsiniz. Bir platform üzerinde direkt olarak evlerinizden alınan eşyalarınız nakliyat aracına yüklenip yeni evinize yola çıkarılıyor. Ardından bu eşyalarınız yine direkt olarak evinize yerleştiriliyor. Bu şekilde yalnızca ev değil ofisler de taşınabiliyor. Ofisinizi yeni bir yere taşımaya karar verdiğiniz de yine aynı şekilde ofisinizden alınan eşyalar asansörlü platforma yüklenip iplerle sabitleniyor. Böylelikle çok hızlı bir şekilde taşınma gerçekleştirilebiliyor. Bu işlemin diğer standart taşımalara göre hızlı olmasının sebebi elbette bina dışından direkt olarak nakliyat aracı ve ev arasında transfer gerçekleşmesidir. Bu sayede kurulu olan eşyalarınızı montesini sökmenize de gerek kalmaz. Yani bin bir zorlukla kurduğunuz eşyalarınızı parçalara ayırarak taşımanıza gerek yok. Direkt olarak asansörle nakliyat aracına ardından da yeni adresinize taşınabilir. Elbette bu işlem biraz daha yeni olduğundan ve için işine biraz teknoloji karıştığından normal yöntemlere göre biraz daha pahalı bir fiyata sahip olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.