Pendik Ofis Taşımacılığı

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/office-932926_1920-1280x853.jpg

Pendik Ofis taşımacılığı, iş yerlerine ait ofislerde ki eşya, elektronik cihaz, dosya, evrak, arşiv gibi taşınacak şeylerin yeni bir adrese taşınması işlemidir. Ofis taşımacılığı işi genellikle “evden eve nakliyat” ya da “evden eve taşıma” ismiyle bildiğimiz firmalar tarafından yapılır. Bu firmalar tecrübe ve yetkinliklerine göre “Antika Eşya Taşımacılık”, “Para Kasası Taşımacılık”, “Piyano Taşımacılık” gibi farklı alanlarda da hizmet vermektedirler. Taşıma firmasının taşıyacağı eşyalara göre gerekli ekipman, araç, bilgi birikimi ve tecrübe, personele ve yetki belgesine sahip olması gerekir. Firmaların yetki belgesi almaları kanuna ve hukuka uygun iş yaptıklarının göstergesidir. Yetki belgesi olmayan firmaların ticari faaliyet yapmamaları gerekir.

Pendik Ofis Taşımacılığı Ofis taşımacılığı şahsi bir hizmet alımı olmadığı için kesinlikle “Yetki Belgesi” olan “Evden Eve Nakliyat” taşıma firmaları tarafından yapılmalıdır. Bu detay işlerin resmi ve profesyonelce yürümesi açısından oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda tüm belgelere sahiptir.

Pendik Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmeti almak için öncelikle taşımacılık işi yapan yetkin bir firma ile irtibata geçilir. Firma ofisteki eşyaların tespiti için bir ekip yönlendirerek işe başlar. Ekip ofiste ki eşya ve ekipmanları, dosya ve evrakları tespit eder ve gerekli hesaplamaları yapar. Yükleme aracının boyutu, taşınma süresi, taşıma ekibinde kaç kişi olacağı, taşınma adresinde ki binanın hangi taşınma sistemine uyacağı (asansörlü taşıma sistemi vb.), bu işin maliyeti gibi detaylar bu aşamada genel hatlarıyla belirlenir. Ofis taşımacılığı hizmeti alan firmanın değerli ve hassas eşyalarını bu aşamada bildirmesi yararlı olur.

Belirlenen taşınma gün ve saatinde mobilyalar, eşyalar, elektronik aletler ekip tarafından sökülür, paketlenir, etiketlenir ve araçlara yüklenir. Aynı şekilde arşivler, dosyalar, evraklar paketlenir, numaralandırılır ve araca yüklenir. Ofis eşyalarını taşıyan araç taşınma adresine doğru yola çıkarken, taşıma ekibi de başka bir araçla adrese doğru yola çıkar.

Ofisin yeni taşınma adresine gelen ekip ve eşyalar titizlikle ofise taşınarak kurulumları yapılır. Mobilyalar ve elektronik eşyalar için ayrı ayrı alanında uzman personelin görev alması işin niteliğini artıracaktır. Mobilyalar, elektronik eşyalar, dosyalar, evrak ve arşivler özenle yeni adreslerine yerleştirilerek Ofis Taşımacılığı serüveni tamamlanmış olur. Bu sektörde Yetki belgesi, sözleşme ve taşıma sigortası karşılıklı güveni temsil eden en önemli araçlardır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.