Maltepe Taşımacılık

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/package-151375_1280-1.png

Sektörünün öncüsü köklü firmamız uzun yıllardır nakliyecilik sektöründe profesyonel Maltepe taşımacılık hizmeti vermektedir. Yılların getirmiş olduğu bilgi, birikim ve deneyimle taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerini başarıyla karşılamaktayız. Taşımacılık hizmetleri evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat gibi isimlerle anılmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde yer almamızdan dolayı, bütün bu alanlarda uzmanlığımız mevcuttur. Nakliyat sektöründe lider konumda olan firmamız hizmet çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışıyla bu liderliğini korumaktadır. Geniş araç filosu, nakliye öncesi ve sonrası verilen hizmetlerle fark yaratan firmamız, Türkiye’nin seçkin markaları arasında yer almaktadır. Yaptığımız bütün işlerde yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, müşteri sadakatini hedeflemekteyiz. Sektörün ihtiyaçlarını yakından bilmekte, gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız. Çağın gerekleri olan modernlik, dinamiklik ve kurumsallık bizi biz yapan unsurlardandır. Yenilikleri sürekli takip etmekteyiz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, yeniliklere açık tutumuz sayesinde kendimizi günden güne güncellemekteyiz. Müşterilerimize yüksek kalite ve uygun fiyatlandırmayı bir arada sunmaktayız.

Maltepe Taşımacılık

Maltepe Hizmetlerimiz Hakkında

Tüm İstanbul bölgesine kaliteli, güvenilir hizmet veren firmamız dünya standartlarında Maltepe taşımacılık hizmeti vermektedir. Başarıyla üstesinden geldiğimiz işler sayesinde müşterilerden daima olumlu geri dönüş bildirimleri almaktayız. Misyonumuz evrensel değerler çerçevesinde iş etiğine uyarak müşterilerimize kusursuz bir nakliye hizmeti sağlamak ve müşteri memnuniyetini hak ederek kazanmaktır. Vizyonumuz sahip olduğumuz liderlik konumunu koruyarak, bir dünya markası olmaktır. Evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık, asansörlü nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliyat gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Büyük bir titizlikle gerçekleştirdiğimiz işlerimizde modern ve yenilikçi bir çizgiyi takip etmekteyiz. Nakliyecilik sektörü zaman zaman tatlı bir rekabet ortamına ev sahipliği yapmaktadır. Bizim de ülke ekonomisi açısından olumlu bulduğumuz bu durum bizi olumlu yönde etkilemektedir. Ürettiği ekonomik ve profesyonel çözümlerle liderliğinden vazgeçmeyen firmamız bu rekabet ortamında kendisini sürekli geliştirerek bir adım öteye geçmekte, müşterilerine çağa uygun hizmet vermektedir. Çağımız teknoloji ve hız çağıdır. Her yerde karşımıza çıkan hız ihtiyacı, bizleri de etkilemektedir. Müşterilerimizin işlerini kısa sürede tamamlamak bizlere müşteri memnuniyeti olarak dönmektedir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.