Maltepe Asansörlü Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/speedometer-865113_1920-1280x853.jpg

Günümüzde asansörlü nakliyata sıklıkla yer veriliyor. Bunun nedeni daha hızlı taşımacılık olanağı sunmasının yanı sıra son derece güvenli olmasıdır. Bu nedenle Maltepe asansörlü nakliyat en sık tercih edilen 21. yüzyıl nakliyat çözümü oluyor. Ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman siz de her açıdan alanına hakim ekip kadrosuyla bu alana yönelik en iyi hizmeti elde etme olanağı bulacaksınız.

Maltepe Asansörlü Nakliyat

Nakliyat Öncesi Fizibilite

Lojistik ekspertiz tarafından öncelikle binanın dış cephesinde fizibilite ve diğer saha çalışması yapılır. Bu nakliyat aracının rahatlıkla hareket etmesi ve güvenin %100 oranına kadar çıkarılması açısından son derece önem taşır. İşte bu kriterler dikkate alınacak olunursa nakliyat öncesine yönelik bu gelişmelerin öne çıkmaya devam ettiğini dikkate almamız gerekir.

Her Eşya Ayrı Ayrı Paketlenir

Firmamızca asansörlü nakliyat işleminde her eşyanın özenle taşınması söz konusu olur. Bu sayede nakliyat konusundaki tüm gelişmeler yakından takip edilerek alanına hakim ve de beklentileri dikkate alan yaklaşımla en iyi hizmet bir arada sunulmaktadır.

Bu nitelikler baz alınırsa her açıdan kaliteli ve de çözüm odaklı hizmetlere yönelik olarak önde gelen konuları bir arada tutmaktadır. Bütün bu özellikleri neticesinde yer verilecek olunursa her anlamda Maltepe asansörlü nakliyat önemini bir kere daha meydana getirir.

Beyaz eşyalar özel şeffaf elbise poşetlerinde,

Antika eşyalar ahşap sandukalarda,

Kırılmaya ve çizilmeye müsait beyaz eşyalar köpük paketler içerisinde özel kenar koruyucu kullanılarak taşınır.

Sertifikalı Uzman Firmamız

Öte yandan Maltepe asansörlü nakliyat şirketimiz sertifikalı personelleriyle işinin ehli olmaya devam etmektedir. Bunun yanında ISO 9001 kalite standartları belgesine dayanarak alanına hakim olmaktadır. Bütün bu nitelikler esas alındığı zaman her yönüyle kaliteli ve de sonuç odaklı hareket etmeyi sürdürdüğü dikkat çeker. Nakliyat şirketi olarak 1990 yılından bu yana asansörlü evden eve hem şehir içinde hem de şehirler arasında gerçekleştirilen taşımacılıkta yanınızda olan firma olarak beklentileri karşılıyoruz.

Bu özelliklerimiz neticesinde yer verilecek olunursa her açıdan önem teşkil eden tarzıyla öne çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmek gerekir. Bu da son derece dikkate değer yaklaşım olarak fark yaratan konular arasında gelmeye her yönden devam eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.