Kurumsal BilgilerÇimensa Nakliyat

Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir.Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.Daima müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir taşıma planı çerçevesinde kusursuz bir taşıma hizmeti veren firmamız gelecekte de bu profesyonel hizmetinin devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir.

Uzman ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktadır.

Evden eve, ofisten ofise, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, elektronik cihaz taşımacılığında sizlere müşteri memnuniyetini sağlayarak en kusursuz şekilde taşıma hizmeti vermektedir.

Eşyalarınızı özel ambalajlarımız la paketleyip ardından yeni adreslerine güvenle ulaştırıp kurulumlarını gerçekleştiren firmamız sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi, şehirler arası, ev ve iş yeri nakliyatını en güvenli şekilde sigortalı olarak yapmaktadır.

Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı kurulanmalıdır.

Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir.

Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

Konusunda uzman 9 ekibi ile 7/24 hizmet verebilmektedir. Bu ekipler her türlü ev nakliyesi problemine cevap verebilmek için donanımlıdırlar. Hizmetlerimiz sıralamasına aşağıdaki şekildedir.

Taşınacak evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır.

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2019/04/blog-post-21-1280x854.jpg

KurumsalÇimensa Nakliyat

Çimensa Nakliyat firmamız uzun yıllardan beri İstanbul merkezli olmak üzere İstanbul' un bütün ilçe ve semtlerinde nakliyat ve taşımacılık alanında hizmetlierini sürdürmektedir.
Adres
Küçükyalı Mahallesi Rüştü Sarp Caddesi No:21 Maltepe
Telefon
0850 255 1676
 • Kalite Politikamız
 • Vizyonumuz
 • Misyonumuz
 • Çimensa Evden Eve Nakliyat olarak geçmiş tecrübelerimiz, vizyonumuz ve misyonumuzla her daim yüksek kalite anlayışında kalarak bizi seçmiş olan kişilere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sağlamak temel prensibimizdir.
 • Nakliyat firmamız, Kara yolu Taşıma Yönetmeliği uyarınca alınması gereken zorunlu belgeler olan, yurt içi taşımacılığı K-1 belgesi ve yurt içi ev ve ofis taşımacılığı belgesi olan K-3 belgelerine sahiptir.
 • Taşıma için gerekli teknik donanımlara ve taşımaya uygun düzenli olarak kontrollerden geçirilen araç filosuna sahip olan firmamız, araç bakımına büyük bir önem vermektedir.
 • Şoför ve taşıma ekipleri eşyayı taşıma, araca yükleme ve yolculuk boyunca dikkat edilmesi gereken konulara hakim ve bu konuda güncel eğitimler almış kişilerdir.
 • Çimensa Evden Eve Nakliyat firmamız, eşya taşımacılığını garantili yapmaktadır. Eşyalarınızı nakliye sigortası kapsamında güvenilir bir şekilde taşımaktayız.
 • Her türlü aksilik ve riske karşı eşyalarınız firmamızın yaptırdığı sigorta dahilinde taşınacaktır.
 • Taşıma işlemi öncesi ve sonrası araç bakımı ve temizliği rutin bir şekilde gerçekleştirilir.
 • Eşyalarınızın özenle yerleştirilmesi için gereken ip-halat-kancalı ip takımları sistemli ve özenli bir şekilde eğitimli elemanlarımız tarafından kullanılmaktadır.
 • Her türlü sorun, öneri ve şikayet için bir telefon uzağınızdayız.
 • Müşterilerimizin firmamıza ulaşımı için gereken tüm detaylar düşünülmüş her türlü sorun-öneri-istek için iletişim kolaylaştırılmıştır.
 • Müşterilerin isteği doğrultusunda hareket ederek, beklentileri %100 karşılamak firmamız tarafından önemsenen bir detaydır.
 • Müşterilerin isteklerini yerine getirmek için teknik ekip ve elemanlarımızla her daim hizmete hazırız.

Hedefimiz seyahat-ulaşım sektöründe marka haline gelerek; yeni bir kalite-hizmet anlayışı ve farklılığı yaratmaktır. Böylece kısa sürede özgün hizmet ve profesyonel işletme yapımız sayesinde; sektörde lider olmak ve her zaman örnek gösterilmek asıl vizyonumuzdur. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiye her zaman ayak uydurmak böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak Evden eve nakliyat Sektöründe öncü olmak.

Faaliyette bulunduğumuz evden eve, ofis, fuar, banka, villa kısacası sektöre dair her türlü hizmette amacımız İstanbul Çimensa Nakliyat & Depolama olarak uzman ve güler yüzlü personelimiz ile birlikte hem kaliteli hem ekonomik hizmet sunmak olacaktır. Bu anlayışımızdan taviz vermeyerek gerek yurt içinde gerek ise uluslararası alanlarda saygın ve tanınmış bir dünya markası olmaktır.

Kurulduğumuz günden günümüze tek gayesi kusursuz hizmet ve müşteri her zaman haklıdır politikası ile yoluna devam etmekte olan firmamız bu doğrultuda çalışmalarına emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörün getirmiş olduğu teknolojik ürünlerden geri kalmayarak son sistem asansörlü taşımacılık hizmetini de filomuza katarak her zaman yeniliğe açık olduğumuzu ve teknoloji ile nakliyat sektörünü perçinleyerek sizlere kusursuz hizmet vermenin imkansız olmayacağını bildirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Firmamız nakliyat alanında uzmanlaşarak tüm ülkemiz genelinde en doğru hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak üzere kurulmuştur. Hizmet verdiğimiz evden eve nakliyat ve kurumsal nakliyat alanlarında bizden hizmet alan kişi ve kuruluşların gerçekten memnun olması adına çalışmalar yapmak üzere faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kısaca misyonumuz nakliyat alanında uzmanlaşarak tüm ülkemiz genelinde mutlu ve aldığı hizmetlerden gerçekten tatmin olmuş müşteriler meydana getirmektir. Ülkemizde geçmişte bazı hizmetler ya çok yüksek maliyetlerle ya da çok düşük hizmet kalitesi ile sunulmaktaydı. Firmamız bu alandaki boşlukta gerçek bir dolgu malzemesi olarak görev yapmayı şiar edinmiştir. Doğru hizmet ve doğru fiyat ilkesi ile hareket eden firmamız ileriye doğru kendinden gerçekten emin adımlarla ilerlemektedir. Müşteri sayımızda ve cirolarımızda günden güne gerçekleşen yüksek büyüme de bu durumun en açık göstergelerinden birisidir.

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.