Kartal Asansörlü Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/oldtimer-605509_1920-1280x850.jpg

Hemen hemen her binaya yük asansörü monte edilebilir. Çok nadir olarak, elektrik teline çok yakın olan balkon ve pencere girişlerinin montajı aracımız için uygun olmayan dar sokaklarda yapılamaz. Ayrıca, hem müşterilerimize hem de şirketimize asansör hizmetlerinin kullanımını garanti ediyoruz. Aynı zamanda, nakliye işlemi daha uygun hale gelir. Normal şartlar altında asansör kullanmadan taşıma çok daha pahalı ve zaman alıcıdır. Kırılma ve çizilme gibi sorunlarınıza karşı önlem almak daha da zordur. Ancak Kartal asansörlü nakliyat firmamız ile bu önlemleri almak artık daha basittir.

Kartal Asansörlü Nakliyat

Yük Asansörleri İle Nakliyatta Fark

Eve taşınmak, insanların kuruluşundan bu yana yaptıkları iştir. Eskilerin taşınmasının bir aracı olan bu hayvanlar, endüstrinin gelişmesi ve insanların yayılmasıyla yetmemiştir. Arabanın icadıyla, atlar makinelerle değiştirildi. Kamyonlar daha sonra icat edilmiş ve insanlara nakliye için yapılan zulüm sona ermiştir. Kargo tonları atlar tarafından ulaşılamaz hale geldi. Kamyonların icadı ile taşımacılık daha hızlı hale gelmiştir.

Türkiye’de nakliyat, yakın zamana kadar, insan gücüyle yapılırdı. Sadece büyük tesisler yük asansörleri kullandı. Öğeleri taşımak için ise artık Kartal asansörlü nakliyat hizmetleri aktiftir. Nakliye sırasında transfer edilen testlerden bahsetmeye gerek yoktur. Taşımacılık sektöründeki yetkili firmalar numaralandırılmıştır. Ardından yük asansörleri ortaya çıktı ve asansörlü bir taşıma sistemi kullanılmaya başlanmıştır.

Avrupa’daki yeni asansörlerin ortaya çıkması veya yerel sektördeki asansörlerin büyümesiyle birlikte, yük asansörleri popüler hale geldi. Bu, özellikle sanayi ve ticarette tercih edilir, çünkü ücretlerden daha ekonomiktir. Bunları boşaltmak ve yüklemek için dünya işçilerine, dünya işçilerine ödeme yapmak zorundadırlar. Bu nakliye maliyetlerindeki artış doğrudan fiyatlara yansımıştır. Ancak günümüzün büyük pazarları, asansörler sayesinde tonlarca malzemeyi kısa sürede kolayca yükleyip boşaltabilir. Bir asansör on veya on beş işçinin yaptığı şeyi yapabilecek kapasitededir.

Nakliyede Asansörler

Ev taşımacılığı alanındaki yeni ve gelişen teknolojilerden biri, asansörle eve teslim işlemidir. En uygun şartlarda sizlere sunulmaktadır. Asansörlerin taşınması hızlı ve güvenli bir alternatiftir. Bir nakliye asansörü 20 dakikada kurulabilir ve 15 kat yüksekliğe ulaşabilir. Çok katlı bina ve ofislerde özellikle tercih edilen bu Kartal asansörlü nakliyat, hareketli süreleri kısaltır ve işçiliği azaltır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.