Kadıköy Taşımacılık

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/architecture-1836070_1920-1280x853.jpg

Profesyonel taşımacılık hizmeti veren köklü ve öncü firmamız uzun yıllardır nakliyecilik sektörü içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin saygın markalarından biri olmayı başaran firmamız bütün işlerinde öncelikle yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini ön plana koymaktadır. Müşterilerimizden aldığımız güçle, geleceğe güvenle bakmaktayız. Yılların vermiş olduğu deneyimle müşteri ihtiyaçlarını büyük doğrulukla yakından bilen, talep ve beklentilerini yaratıcı önerilerle karşılayan firmamız çeşitli hizmetler vermektedir. Bunlardan bazıları evden eve nakliyat, ambalajlı nakliyat, paketlemeli nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat adıyla bilinmektedir. Yıllardır işin içinde olmamızın getirmiş olduğu uzmanlıkla her türlü sorununuza profesyonel ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Dinamik yapımız ve tecrübeli kadromuzla birlikte çağın getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip ediyoruz. Teknolojinin imkanlarından yararlanıyoruz. Geniş araç filomuz ve hizmet çeşitliliği ile oldukça talep görmekte olan firmamız nakliye öncesi ve sonrası verilen hizmetlerle de farkını ortaya koymaktadır. Bunun yanında, verilen hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlandırmayla birleştiren firmamız organik büyümesine devam etmekte ve pazardan aldığı payı her geçen gün arttırmaktadır.

Kadıköy Taşımacılık

Kadıköy Hizmetlerimiz Hakkında

Merkezi İstanbul’da bulunan nakliyecilik sektörü bünyesinde profesyonel Kadıköy taşımacılık hizmeti veren firmamız tüm İstanbul ilçelerine kaliteli ve güvenilir hizmet götürmektedir. Saymakla bitmeyen referanslarımız bize doğru yolda olduğumuzu göstermekte, özel bir gurur tablosu oluşturmaktadır. Başarıyla tamamladığımız işler sayesinde müşterilerimizden daima olumlu referans almaktayız. Hizmet politikamızı tescilleyen bu durum bizi gururlandırmakta, gelecek işlerimiz için azim kaynağı oluşturmaktadır. Firma olarak misyonumuz etik değerlere uyarak, kabul edilmiş dünya standartlarına uygun mükemmel bir nakliye hizmeti sağlamak ve müşteri memnuniyetini ve sadakatini kazanmaktır. Vizyonumuz ise şu an bulunduğumuz liderlik konumunu yıllarca sürdürerek, müşterilerimizin kaliteli hizmet ihtiyacını karşılayarak bir dünya markası haline gelmektir. Kadıköy Evden eve nakliyat, ambalajlı nakliyat, paketlemeli nakliyat, kurumsal taşımacılık, asansörlü nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliyat gibi hizmetler vermekteyiz. Hizmet anlayışımız içerisinde modern ve yenilikçi bir çizgiyi takip etmek, teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanarak üstün kalitede hizmet vermek yer almaktadır. Hizmetlerimizi büyük bir titizlikle, hijyen kurallarının gerektirdiği davranış biçimlerini gözeterek, hassasiyet ve özenle gerçekleştirmekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.