İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat, ihtiyacınız olması halinde profesyonel çalışanlarımız eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyacaktır.

İstanbul İzmir arası nakliyat hizmeti sigortalı olarak gerçekleştirilir ve eşyalarınız dairenizden ister asansörlü isterseniz standart olarak taşınır. Taşınacak olan eşyaların tespiti için öncelikli olarak adresinize ücretsiz ekspertiz ekiplerimizin gönderilmesi sağlanır. Ekiplerimiz eşyaların gerekli incelemesini yaparken aynı zamanda araç belirlemesi de yapacaktır. Her eşya taşıma farklı bir süreçtir. Bazı daireler 2+1 bazıları 3+1 bazı daireler ise daha fazla oda sayısına sahiptir. Doğal olarak bu eşyaların yoğunluğunu artıracak olan bir durumdur. Ekiplerimiz eşyalarınızı belirledikten sonra taşımanın asansörlü olup olmadığını tespit eder.

İstanbul İzmir arası Asansörlü Nakliyat

İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat işinde asansör önemlidir. Bu taşıma süresini değiştirecek olan bir faktör olduğundan asansörlü taşımada süreç biraz daha kısa olacaktır. Maksimum İstanbul’dan İzmir’e taşıma işlemi 2 gün sürer. Bu süre içerisinde şeffaf bir nakliyat gerçekleştirilmiş olduğundan eşyalarınızın nerede olduğundan haberdar olabilirsiniz.

İstanbul İzmir Arası Sigortalı Nakliyat

İstanbul İzmir arası sigortalı nakliyat tercih edilmesi yolun uzun olmasından dolayı faydalıdır. Bu sayede eşyaların zarar görmüş olması zararın karşılanmasını da sağlayacaktır. Sigortalı nakliyat kurumsal firmalardan alınabilecek bir hizmet olduğundan sigortasız firmaları tercih etmemeniz sizin faydanıza olacaktır. Çünkü sigortasız taşımacılık yapıldığında kurumsal bir firmayla çalışmıyorsanız şikayet edebileceğiniz bir kurum ya da kişi bulamazsınız. Doğal olarak bu hem maddi hem de manevi zarar görmenizi sağlar.

İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat ihtiyacınız halinde bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız her zaman en güvenli şehirler arası nakliyat sürecini siz değerli müşterilerine sunacaktır.