Çimensa Şehir İçi Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/tir-2542736_1920-2-1280x853.jpg

Nakliyecilik sektörü ülkemizdeki önemli iş kollarından biridir. Artan talep nakliyecilik sektörünü büyüttü. Önemli bir pazar oluştu. Tabi sektör yeni girişimcilere de kapılarını açtı. Şu an nakliyecilik hizmeti veren birçok firma var. Verilen nakliyecilik hizmetlerinden bazıları şunlar: Evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ambalajlamalı nakliyat, paketlemeli nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat. Sektör, geçmişe kıyasla çok ilerleme ve gelişim kaydetti. Eskiden eşek ve at arabaları kullanılırken, günümüzde son model, donanımlı araçlar kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji bu iş kolunda kullanılan araç ve ekipmanları da geliştirdi, zenginleştirdi.

Yenilikçi çizgide hareket eden lider firmalar bu yeniliklerden azami ölçüde faydalanmaktadırlar. Modern dünyanın gereklerini yerine getirmekte, müşteriye büyük kolaylıklar sağlayacak uygulamaları bünyelerine kazandırmaktadırlar. Bunun asansörlü nakliyattan tutun da GPS kullanımına kadar birçok örneği var. GPS sistemiyle taşınma sürecinde yolda olan aracın o an nerede olduğu, hatta aracın yaptığı hız bile nakliye firmaları tarafından bilinebilir hale geldi. Asansörlü nakliyat ise yüksek ve katlı binalarda merdiven inip çıkma derdinden kurtarıyor, bu sırada meydana gelebilecek çarpma, devrilme, çizilme gibi hasarlardan koruma sağlıyor.

Çimensa Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Şehir içi nakliyat denilince ilk etapta aklımıza evden eve nakliyat gelse de, evden eve nakliyatın yanında bir de kurumsal taşımacılık adıyla geçen taşımacılık hizmeti türü vardır. Şehir içi nakliyat ikisini de kapsamaktadır. Hem evden eve nakliyat, hem ofis taşımacılığı, hem de banka, fabrika, hastane, mağaza türü kurumların taşımacılığı şehir içi nakliyata girmektedir. Firmalar genelde belli bir merkezde bulunsa da geneli tüm şehir bölgelerine hizmet vermektedir.

Ancak sayıları her geçen gün artan firmalar müşteriyi kararsızlığa itmektedir. Bulunduğu yerde birden fazla firmanın hizmet verdiğini gören müşteri hangi firmayı seçeceğini bilememektedir. Bu noktada şehir içi nakliyat hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. İlk başta firmanın hem kendisinin hem de birlikte çalıştığı ekiplerin taşımacılık hizmetlerinde oldukça deneyimli olması gerekmektedir. İkinci olarak da fiyatlandırmaya dikkat etmelisiniz. Taşınma öncesi birçok firma ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Taşınmadan önce mutlaka maliyet hesabı yaptırın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.