Çimensa Evden Eve Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/tir-2542736_1920-3-1280x853.jpg

Taşınma kararını vermek zor olsa da, alınan kararın ardından vazgeçmek de bir o kadar zordur. Bu nedenle sorumlular bir an evvel gereken önlemleri almakla mükelleftir. Hemen her birimiz, hayatımızın belirli dönemlerinde taşınma ile tanışabiliriz. Geçmişte ev sahiplerinin bizzat üstlenmiş oldukları süreç günümüzde, daha profesyonel kaygılarla yürütülür. Çimensa evden eve nakliyat firmaları profesyonellik ve yeniliği sizlerle buluşturma konusunda oldukça etkili çözümler üretir. Böylece kaygı yandıran, günlerce telaşesi devam eden süreç daha akılcı ve pratik şekilde çözüme kavuşabilir.

Evden eve nakliyat tanımı günümüzde ev sahipleri açısından büyük kolaylık ifade eden bir kavrama dönüşmüştür. Eşyaların neredeyse tamamının paketlenmesi, ambalajlarla korunması ve sökülmesi ile nakliyat aracına yüklenmesi gibi süreçlerin tümüne birden, evden eve nakliyat süreçlerinde rastlanır. Bu süreci tecrübeli kimselerin yürütmesi, eşyalarınızın güvenliğinin korunmasına yardımcı olur. Aksi halde çizikler, eşyada yaralanma ve kırılmalar görülebilir. İş kazaları yaşanabilir. Bu nedenle süreç içinden çıkılmaz bir hale dönüşebilir. Tüm bu ihtimalleri, yetkin bir Çimensa evden eve nakliyat ile müzakere ederek atlatabilirsiniz. Eşyalarınız sizler için değerli olduğu gibi firma yetkilileri içinde son derece değerli görülmelidir. Ancak bu şekilde sağlıklı ilerleme kaydedilir.

Çimensa Evden Eve Nakliyat

Çimensa Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyatta klasik anlayış artık geride kalıyor. Asansörlü taşımacılık adı verilen sistem sayesinde, daha kolay ve güvenli şekilde eşyalarınız taşınma aracına yüklenir. Ekstra masraf karşılığında planlaması yapılacak asansör sistemi için Çimensa evden eve nakliyat firmasına yönelik talebinizi doğrudan iletebilirsiniz.

Evin uygun olan pencere ya da balkonuna kurulan platform, makaralı kaldıraç sistemi sayesinde, dikey yönlü yukarı ve aşağı hareketler ile çalışır. Aracın platform kısmı, ortalama bir metre karelik bir alana sahiptir. Platforma yüklenen eşyalar güvenli şekilde aşağı indirilir. Tüm bu süreç saniyeler içerisinde sona erer. Ne ekstra personel planlaması ne de iş kazası ihtimali ile yüzleşmek zorunda kalmazsınız.

Ancak her ev ortamına asansör sistemi uygun olmayacağından, ilgili firmadan keşif talebinde bulunabilirsiniz. Çekeceğiniz bina çevresi ve ev içi resimleri, firma yetkililerine yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.