Çimensa Depolama 

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/archive-1850170_1920-1-1280x853.jpg

Evden eve taşımacılık ve kurumsal taşımacılık (ofis taşımacılığı, hastane taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, eşya depolama) hizmet veren nakliyat şirketimiz Çimensa nakliyat firmaları müşteri memnuniyeti anlayışına dayanarak kesintisiz olarak çalışmasına devam ediyor. Alanındaki yenilikleri her zaman yakından takip ederek sektörünün lideri olma yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam ederek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyor.

Çimensa Depolama 

Asansörlü Taşımacılıkta İddiamız Tam

Sektörün yeniliklerini yakından takip ederek hizmet veren nakliyat şirketimiz, alanına hakim olmaya devam eden yaklaşıma bağlı kalarak evden eve nakliyat garantisinde hizmet aktarıyor.

Bunun yanı sıra yine asansörlü nakliyat çatısı altında müşteri odaklılık esasına bağlı kalarak hizmet veren şirketimiz, yenilikleri yakından takip eden yaklaşımla tamamen en iyi olanaklarda kesintisiz hizmeti bir arada sunuyor.

Sigortalı Taşımacılıkla Kusursuz Hizmet

Nakliyat alanındaki yenilikleri yakından takip ederek çalışmasına yer veren nakliyat şirketi olarak müşteri memnuniyeti çerçevesine dayanarak 7/24 nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Sigortalı evden eve nakliyat güvencesine bağlı kalarak alanına hakim olan yaklaşıma dayanarak Çimensa Depolama açısından son derece dikkate değer yaklaşım tarzını bir arada sunar. Bu da her anlamda önemini bir kere daha meydana getiren yaklaşım olarak yer verilmesi gereken nokta olarak karşımıza çıkıyor.

Kurumsal Taşımacılık Garantisi

Öte yandan kurumsal olarak da ofis taşımacılığı anlayışına bağlı kalarak hizmet vermeye devam eden nakliyat şirketimiz, müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hareket ederek müşterilerinin ne istediğini en iyi olanaklarda biliyor.

Bunun yanında alanındaki bütün yenilikleri her anlamda yakından takip ederek gerçekten de Çimensa nakliyat firmaları yönüyle kusursuz bir hizmeti bir arada tutar. Önde gelen bu nitelikler açısından değerlendirilirse siz de kesintisiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Ekibimiz

Türkiye’nin her yanına yürüttüğümüz bireysel veya kurumsal nakliyat hizmetinde alanında tecrübeli ve de alanındaki bütün sertifikayı almaya hak kazanmış çalışanımızla hizmet veriyoruz.

Eşyalarınıza kesinlikle çıplak elle dokunulmadan tamamen hijyenik koşullar altında hizmet ortaya konarak en iyi kriterlerde çalışmalar yürütülmektedir. Tüm bu özelliklerimiz neticesinde aktarılacak olunursa her açıdan dünden bugüne değin müşteri odaklı çalışma ilkesine bağlı kalınarak en iyi koşullar altında hizmetin sizi beklediği gerçekten de önde gelen niteliklerden bir diğeri olarak karşımızda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.