Çekmeköy Taşımacılık

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/businessman-2108029_1920-2-1280x853.jpg

Taşımacılık sektörü içerisinde, en iyi araç ve donanım teknolojilerini kullanarak müşterilerine üstün kaliteli bir hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız sektörde öncü konumundadır. Dünya standartlarında ekonomik ve profesyonel çözümler sunan firmamız uzun yıllardır çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Çekmeköy Taşımacılık, Türkiye’nin seçkin ve güvenilir markalarından biri olmayı başarmıştır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Dürüstlük, güvenilirlik, yenilikçilik ve topluma, çevreye saygı önemli ilkelerimiz arasındadır. Yılların vermiş olduğu deneyimle müşterilerimizin talep ve beklentilerini büyük bir titizlikle karşılamakta, ihtiyaçlarını doğru teşhis etmekte ve doğru öneriler sunmaktayız. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden bazılar şunlardır: evden eve nakliyat, ambalajlı nakliyat, paketlemeli nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat. Bu alanlarda uzmanlığı bulunan firmamız dinamik ve güler yüzlü insan kaynağıyla hizmet vermektedir. Deneyimli kadromuzu sürekli eğitimlerle desteklemekte, çalışanlar için de tercih edilir bir işveren olmayı amaçlamaktayız. Modern çağın getirmiş olduğu yenilikçilik anlayışıyla bizler de teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Geniş araç filomuz, sorumlu sürücülerimizle nakliye serüveninde harikalar yaratıyoruz.

Çekmeköy Taşımacılık

Çekmeköy Taşımacılık Hizmetlerimiz Hakkında

Koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Çekmeköy Taşımacılık evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliyat gibi çeşitli hizmetler vermektedir. Bunun yanında, ambalajlama, paketleme, montaj ve eşyaların nakliye sonrası yeni yerlerine yerleştirilmesi gibi ek hizmetler de vermekteyiz. Vizyonumuz müşterilerin en çok tercih ettiği markalardan biri olmayı sürdürmek ve uzun vadede bir dünya markası olmayı başarmaktır. Misyonumuz ise gün geçtikçe gelişen taşımacılık sektörünün talep ve beklentilerini yetkinlikle karşılayabilmek ve değerlerimiz ışığında müşterilerimize kusursuz bir taşımacılık hizmeti sağlayarak müşteri sadakatini oluşturabilmektir. Firmamız başarıyla tamamladığı işlerinden daima olumlu referans almıştır ve almaya da devam etmektedir. Geniş bir referans ağına sahip olan firmamız verdiği hizmetlerde yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Prensip olarak, deneyimli, eğitimli, birikimli ve güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaktayız. Yıllardır nakliyecilik sektörü içerisinde faaliyet gösteren firmamız yüksek kalite hizmet vermesinin yanı sıra verdiği hizmetler için hesaplı bir fiyatlandırma uygulamaktadır. Hedefimiz sahip olduğumuz liderlik konumunu verdiğimiz hizmetlerle yıllarca başarıyla sürdürmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.