Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/02/packages-151372_1280.png

Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize taşımacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile taşımacılık işinde bir numarayız. İşimizi severek yaptığımız gibi müşterilerimizi de memnun ederek nakliyat firması olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Nakliyat işi tecrübe gerektiren bir iştir. Bu işte yeteri kadar tecrübesi olmayan firmalarda eşyalarını taşıtan müşterilerin çoğu mağdur olmaktadır. Mağdur olmamaları için müşterilerimizin çok iyi bir araştırma yapmalarını tavsiye ediyoruz. Bu sektörde ihtiyaçların farkına varmış olan bizler, firma olarak her türlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bugüne kadar yaptığımız işlerin her daim arkasında durmaktayız. Çünkü; güvenilir, işine ve müşterisine değer veren, hiçbir şeyi gözden kaçırmayan bir işletmeyiz. Firma olarak kendimizin farkındayız. Bizlerin en doğru ve güvenilir olan referansları ise bizleri her zaman tercih eden mutlu müşterilerimizdir. Çekmeköy nakliyat olarak müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak için sürekli çalışmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Asansör İle Nakliyat 

Çekmeköy asansörlü nakliyat olarak müşterilerimizin her zaman en iyisine ve en doğru kaynaklardan faydalanmalarını desteklemekteyiz. Nakliyat işinde birçok önemli husus var olsa da ilk birincil önemli olan şey müşterilerinin eşyalarına herhangi bir en ufak zararın gelmemiş olmasıdır. Taşıma işi sonlandığında müşterilerimizin eşyaları nasıl halde alındı ise aynı şekilde teslim edilmesi gerektiğidir. En ufak bir çizik ya da kırılma vb. müşterilerimizin ve bizlerinde canını sıkmakta olup hasarın oluşmasına neden olan faktörleri minimuma indirmek istemekteyiz. Asansörlü taşımacılıkta klasik taşımadan oldukça farklıdır. Taşınma esnasında inilen ya da çıkılan her bir kat asansör sayesinde bertaraf edilmiş olacaktır. Böylelikle eşyaların her bir katta çizilme olasılığı ortadan kaldırılacaktır. Çoğu müşterimiz de bunun farkında olup özellikle yüksek katlarda oturanlar asansörlü taşıma sistemini tercih etmektedir.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Sigorta Ve Ekspertiz Hizmeti Var Mıdır?

Evet, müşterilerimizin eşyalarına herhangi bir zarar gelme olasılığına karşılık ekspertiz ve sigorta hizmetlerimiz vardır. İsteyen müşterilerimizin hepsine bu hizmet verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.