Beykoz Taşımacılık

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/parcel-service-151369_1280-3.png

Merkezi İstanbul’da bulunan ve tüm İstanbul ilçelerine hizmet veren taşımacılık firmamız profesyonel Beykoz taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Deneyimli olmasının yanı sıra dinamik yapısı ve profesyonel ekipleriyle göz dolduran firmamız sektöründe lider konumundadır. Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çaba göstermektedir. ‘Hiçbir başarı tesadüf değildir.’ denilmektedir. Firmamız işbirliği yaptığı tüm ekip elemanlarına çalışkanlık ilkesi aşılamaktadır. Başarı hikayesinin arkasında bitip tükenmek bilmeyen iş azmi ve çalışkanlığı vardır. Kalite politikası olarak müşteri memnuniyetli odaklı yaklaşımı ve yüksek kaliteye ekonomik fiyatlandırma ilkesini benimseyen firmamız sektörün örnek gösterilen firmalarından biridir. Kaliteli hizmet her zaman karşılığını bulmaktadır. Bunun yanında, firmamız çağımızın teknoloji çağı olduğunu çok iyi bilmekte ve son trendleri yakından takip etmektedir. Yenilikçi çizgisi geçen yıllara rağmen daima genç kalmasını sağlamaktadır. Evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat verdiğimiz hizmet türlerinden başlıcalarıdır. Firmamız hizmet çeşitliliğine büyük önem vermektedir.

Beykoz Taşımacılık

 

Beykoz Taşımacılık Hizmetlerimiz Hakkında

 

Misyonumuz büyüyen nakliyecilik sektörünün ihtiyaçlarını, talep ve beklentilerini karşılayabilmek, evrensel değerleri göz önüne alarak müşterilerimize eksiksiz bir taşımacılık hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlayabilmektir. Vizyonumuz ise verdiğimiz dünya standartlarında hizmetle bir dünya markası olma yolunda hızla ve güvenle ilerlemektir. Her koşulda müşteri memnuniyeti ön planda tutan Beykoz evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti denilince akla gelen ilk firmalardandır. Ek olarak ambalajlama, paketleme, montaj ve eşya yerleştirimi gibi hizmetler de sunan firmamız geniş bir referans ağına sahiptir. Birlikte çalıştığımız deneyimli ve birikimli ekibimiz adından söz ettirmekte, yaptıkları her işin ardından olumlu geri dönüş bildirimi almaktadır. Bazı sektörlerde deneyim ve referans çok önemlidir. Nakliyecilik sektörü bu sektörlerden biridir. Yıllardır bu sektörde yer alan firmamız, deneyimiyle müşterilerin talep ve beklentilerini yanılma payı olmadan teşhis etmekte, yaptığı işlerle müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır. Müşterileri için yaratıcı, ekonomik ve profesyonel çözümler üreten firmamızın gelecek hedefi sahip olduğu öncü konumunu yıllar boyu başarıyla sürdürebilmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.