Beykoz Ofis Taşımacılığı

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/04/home-office-1867761_1920-1-1280x854.jpg

 

Beykoz Ofis taşımacılığı; ofisinizi bir yerden bir yere taşımak zorunda kaldığınızda almanız gereken bir hizmettir. Bu hizmeti genellikle size “Evden Eve Nakliyat” firmaları sunabilir. “Evden Eve Nakliyat” firmaları; evden eve taşıma, ofis taşıma, banka taşıma, piyano taşıma gibi çok çeşitli hizmetler verebilirler. Bu hizmetleri verebilmeleri için gerekli taşıt, taşıma personeli, ambalajlama malzemesi gibi eşyalara ve yetki belgesine sahip olmaları gerekir. Yetki belgesine sahip olmayan taşıma firmaları da vardır.

Ofis taşımacılığı yaptıracaksanız yetki belgesine sahip firma taşıma firması tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü ofis taşımacılığı evden eve taşıma, piyano taşıma gibi genellikle şahsi yaptırılması gereken taşıma işlerinden değildir. Ofis taşımacılığı işi sadece bir yada iki kişiyi, yada bir aileyi ilgilendiren bir iş olmadığı için çok daha titizlikle ve hassasiyetle yapılması gereken bir iştir. Hiç bir ofis çalışanı, şirket sahibi, o ofisle iş yapan kurum, kuruluş ve şahıslar evraklarının, dosyalarının arşivlerinin hasar görmüş olmasını istemez. İşte bu yüzden ofis taşımacılığı profesyonel bir firma ile hasar riski en düşük olacak şekilde yapılmalıdır. Ofisler taşınırken bu işi yapan tecrübeli bir kadro ve teknolojik araç, taşıma sistemi, ambalajlama sistemi gibi önemli unsurlara hakim bir firma ile yola çıkılması çok doğru bir seçim olacaktır.Ofis taşımacılığını yapacak olan firmanın sözleşme yapması, sigorta yapması ve yetki belgesi olan bir firma olması karşılaşacağınız sorunları azaltacaktır.

Beykoz Ofis Taşımacılığı

Beykoz Ofis Taşımacılığında İşler Nasıl Yürür?

Öncelikle bir taşıma firmasıyla irtibata geçerek talebinizi oluşturursunuz. Taşıma firması personelleri Beykoz ofis taşımacılığı yapılacak ofisi ziyaret ederek işin mahiyetini, gerekli araç ve ekipmanları, taşıma ekibinde ki kişi sayısı gibi parametreleri belirler. Ayrıca yeni taşınma adresini de değerlendirerek taşıma sistemini (asansörlü taşıma gibi) belirler. Talep edeceği ücreti size iletir. Karşılıklı anlaşma ve güven sağlanırsa taşınma için gün ve saat belirlenir. Eşyalar sökülür, paketlenir, etiketlenir. Dosyalar, evraklar ambalajlanır, etiketlenir. Araçlara yüklenerek yeni adrese taşınır. Eşyalar özenle monte edilir ve yerleştirilir. Dosyalar,evraklar, arşivler tekrar raflarda ki yerini alır. Ofis taşımacılığı işi bu şekilde tamamlanarak bitirilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.