Beykoz Asansörlü Taşıma

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/hook-1943675_1920-1-1280x852.jpg

Günümüzde her şey eski zamanlara oranla çok daha hızlı gelişmektedir. Bu gelişmelerden avantajlı çalışan kişiler,kurumlar bu gelişmelere ayak uyduran sıradaki gelişmeler için şimdiden hazırlık yapanlardır. Doğal olarak nakliyat firması da bu gelişimden etkilenmekte bu gelişimlere ayak uyduramayan firmalar sektörden birer birer çekilmektedir. Nakliyat firmalarında son zamanların modası asansörlü taşıma yöntemidir. Bu yöntemi kullanan firmalar diğer firmalara oranla daha çok tercih edilmektedir. Bu yöntem personellerin de işini kolaylaştırmakta onların sorumluluğunu bir nebze de olsa azaltmaktadır. Peki bu asansörlü taşıma yöntemi nerelerde uygulanabilir, nasıl bir yöntemdir bu yazımızda bu konuların üzerinde duracağız.

Beykoz Asansörlü Taşıma

Beykoz Asansörlü Taşıma Yöntemi Nerelerde Kullanılabilir?

Bu yöntem işleri kolaylaştıran bir yöntem olsa da her istenilen yerde maalesef uygulanamayabilir. Bunun için nakliyat yapılacak binanın çevresinin bu iş için uygun olması gerekir. Çok dar bir sokakta trafiği bir nakliye aracıyla kapatabilirsiniz. Bunu yapmanız durumunda çevrenizden şikayetler alarak işinizi yapamayacaksınızdır. Bu yüzden önceliklle asansörlü taşıma yönteminin uygulanabilmesi için çevrenin geniş ve trafiği kapatmaması gerekmektedir. Bir diğer konu da asansörlü taşıma yapılacak evin uygunluğudur. Eğer eşyaların pencerelerden veya balkondan geçmesi mümkün değilse maalesef çevre şartları uysa bile asansörlü taşıma yöntemi kullanılamayacaktır.

Beykoz Asansörlü Taşıma Yönteminin Artıları

Çevre ve bina koşulları uymuşsa ve asansörlü taşıma yöntemi uygulanmaya hazırsa bu öncelikle personeller için büyük kolaylık sağlar. Bilindiği üzere klasik yöntemlerde personeller eşyaları gerekirse kendi kuvvetleriyle katlarca taşımakta bu da onları bir hayli yorarak gün içindeki verimlilikleri düşürmektedir. Müşteri açısından da eşyaların zarar görme olasılığı bu yöntemle en aza indirgenir. Asansörlü nakliyat yöntemiyle eşyalar yeni adreslerine çok daha kısa sürede yerleşecek bu nakliyat işi günün çoğunluğunu götürmektense kısa bir süreyle bu işten çıkabilirsiniz. Ayrıca çevreye verdiğiniz rahatsızlık da doğal olarak azalacaktır. Bazı apartmanlarda bazı kişiler nakliyat sırasında apartmanlarının zarar gördüğünü söylemekte hem müşterinin hem de firmanın canını sıkmaktadırlar. Beykoz Asansörlü nakliyat yöntemi bu şikayetleri de en aza indirmektedir.

Sizin de taşınacağınız,taşıyacağınız evin durumu ve çevresi uygunsa asansörlü taşıma yöntemini tercih etmeli nakliyat işleminizi en kısa sürede bitirerek yeni adresinizdeki yaşamınıza başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.