Ataşehir Evden Eve Nakliyat

https://www.evdenevecimensa.com/wp-content/uploads/2020/03/Ataşehir-Evden-Eve-Nakliyat-1280x853.jpeg

Her geçen gün evden eve nakliye hizmeti alanların sayısında artış yaşanıyor. Taşınma yükünü omuzlarınızdan alan bu hizmet aynı zamanda oldukça kısa sürede yeni adresinizde ikame etmenize destek oluyor. Sorunsuz ve rahat bir taşınma gerçekleştirmenin avantajını sunarken aynı zamanda uygun fiyat seçimleri ise nakliye hizmetini alanlarında sayısında artışa sebep oluyor.

Ataşehir evden eve nakliye hizmetlerinde il  içi ya da şehirlerarası yapacağınız tüm nakil durumlarında evden eve nakliye firmalarından destek alabilirsiniz. Gerçekleştirilecek olan hizmet uygulamalarında belli bir fiyat skalası sunuluyor. Bu fiyatlandırmada değişim sağlayan unsurlar tek tek belirlenirken aynı zamanda tarafınızdan ekstra bir hizmet talebi var ise bu da fiyatlandırma içine aktarılır. Evden eve nakliye hizmetinde sadece ev değil ofisler, fabrikalar, hastaneler ve buna benzer birçok mekan içinde taşınma hizmeti alınabiliyor. Konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılacak olan sevk işlemlerinde aynı zamanda eşyaların tamamı da sigorta kapsamında nakledilir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye Hizmetinin Fiyatlandırması 

Evden eve nakliyat hizmetleri alınmadan önce nakliye firması tarafından nakil yapılacak olan ev ya da iş yerinize ziyaret yapılır. Eksper tarafından gerçekleştirilen bu ziyaret ile eşyanın ve binanın durumu detaylı olarak incelenir. Bunun yanı sıra yeni adresiniz ile ilgili de bilgi alınır. Eksper taşınma hizmeti ile ilgili ortalama bir fiyatlandırmayı sunar. Bu fiyatlandırma içine hizmet almak istediğiniz farklı uygulamaları da ilave etmeniz mümkün. Bu işlem sonrasında ise son fiyat belirlemesi yapılarak bu fiyat üstünden sözleşme hazırlanır.

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Evden eve nakliye firması konusunda uzman olan kişiler ile sözleşmede belirtilen gün ve saatte nakliye işlemine başlar. Tüm eşyalar özen ile paketlenirken aynı zamanda sevk adresine nakledilmesi için kapalı kasa kamyona asansörlü sistem ile taşınır. Bu hizmet sonrasında tüm eşyaların araca yüklenmesi ile yeni adrese doğru yolculuk başlar. Yeni adreste de taşıma ve montaj işlemleri yapılarak tüm eşyanın hasarsız olarak teslim edildiğine dair rapor tutulur. Ödemenin yapılması ile beraber çok kısa bir süre içinde yeni adresinize eşyalarınızın taşınmasının avantajını da elde etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biz Kimiz?Çimensa Nakliyat
Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Çimensa Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’ nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.
Bize Ulaşınİletişim Bilgileri
Hasanpaşa Mah. Hisar Sok. No:56

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.

Copyright by Çimensa Nakliyat. Tüm hakları saklıdır.